Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam

Dziś byłem odebrać, zamówiony blisko rok temu, model ST44 (lokomotywa, popularny Gagarin). Wszystko pięknie ładnie, światła dźwięk silnika i inne odgłosy, ale przy prędkości powyżej połowy, dekoder się wyłącza i lokomotywa staje... Jutro jadę oddać na gwarancji. Innego egzemplarza nie dostanę, bo się rozchodzą jak ciepłe bułeczki.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Zaraz po świętach 4 letnia bratanica która jeszcze dzień wcześniej dzieliła się ze mną opłatkiem trafiła do szpitala z bólem brzucha. Diagnoza - Guz Wilmsa :( :( :( , jak sobie pomyślę o chemioterapii to odechciewa się wszystkiego ...
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

vin324pl, współczuje. Nowotwór u dzieci to paskudna sprawa :-( Chemoterapia nie jest miła, ale obecnie dzięki niej szansa na zupełne wyleczeni w tym guzie to ponad 90%. Jeszcze niedawno 15-30% Phelps 2018 , Davidoff 2009


Zdrowia w nowym roku.
Awatar użytkownika
Goferjw
Posty: 187
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2014, 21:35
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: Goferjw »

Druga strona medalu odebrania samochodu po serwisie w postaci wymiany płynów, filtrów, pełny komplet tarcz i klocków, wymiana czujnika ciśnienia.
Stary jestem ale jak odczytałem kwotę końcową na FV to na płacz mi się zebrało, Francuz w najmocniejszej wersji jest niezbyt tani w serwisowaniu ...
Ostatnio używane
S41, EC03, H03
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Noszenie automatu pralniczego tam i z powrotem po schodach nie wyszło na dobre. Robota zrobiona ale coś sobie porobiłem ze ścięgnami na mostku i teraz boli.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Mnie na takie rzeczy maść z ibuprofenem pomaga. Czy to plery naciągnę czy bark czy co innego, jak ręką odjął.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Na śmierć zapomniałem że przecież miałem jakieś punkty na banggood. No to dzisiaj się zalogowałem chyba po całym roku nieobecności i...

Obrazek

478$ poszło się chędożyć wraz z nowym rokiem. No to wypłaciłem pozostałe 147$, dobre i to na otarcie łez :|
Barton_
Posty: 398
Rejestracja: sobota 15 kwie 2017, 19:41
Lokalizacja: PKE

Post autor: Barton_ »

Nadal nie umiem wrócić do pracy po wypadku. LMP nie chce mi papieru podbić.
Jest mojego zdrowia o ćwierć mniej, tak orzekł Pan Urzędnik.

Szlachetne zdrowie...
Wiecznie w drodze.
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

Manekinen pisze:No to wypłaciłem pozostałe 147$, dobre i to na otarcie łez :|
Jak to zrobiłeś? Czy oprócz obniżenia ceny punktami (co się zupełnie nie opłaca, bo jak promocja to punkty nie działają, a bez promocji cena z kosmosu) można do czegoś użyć punktów?
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Mnie ciekawi co to za zakupy były, żeby tyle punktów nazbierać.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
MIXTERek
Posty: 80
Rejestracja: czwartek 27 gru 2018, 14:40
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: MIXTERek »

znajomym zamawiam bo bali się zamawiać z Chin ;-)
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

To są punkty affiliate za reflinki. Już dawno się w to nie bawię, ale linki jeszcze gdzieś tam działają i się trochę jeszcze punktów nazbierało przez ostatni rok. Ta zabawa była coś warta na początku, teraz to cały internet jest zapchany tymi reflinkami z różnych serwisów i raczej ciężko się gdzieś przebić.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Niestety Bocialarka na SSC wraz z Convoyem i całym rowerem zmieniła właściciela po nocnym włamaniu do 10 komórek lokatorskich w bloku.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Oby złodziejom łapska przy samej ...piiii... uschły... :evil:
Awatar użytkownika
Ven0n
Posty: 194
Rejestracja: sobota 06 lut 2016, 17:31
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Ven0n »

Ostatnio kumpel dał mi się przejechać swoim świeżo kupionym BMW e46 z głośnym wydechem, niestety przy parkowaniu na wstecznym trzeba było dodawać więcej gazu żeby go nie zadusić, co sprowokowało pijanego dresiarza otoczonego 4 ukraińcami który postanowił zaatakować samochód z buta w tylną klapę i groził pobiciem "za szpanowanie ryczącą beemą" nie przeszkadzał mu fakt że są kamery na osiedlu. Odpuścił po szybkim wytłumaczeniu że łatwo zadusić silnik.
Pomijając fakt że zostawił tylko ślad gumy na tylnej klapie który dało się palcami zetrzeć i w sumie nic się nie stało jak zapewniał mnie kumpel żebym się nie przejmował, to sama myśl że mógł być to również mój samochód, który na szczęście nie ryczy więc też nie prowokuje :|

Zastanawiam się co by wynikło z tego gdyby zwierzak jednak mimo wytłumaczenia się sam sprowokował bardziej i postanowił jednak przejść do ataku, kiedy jest 2x szerszy i o głowę wyższy a ja miałem już zgaszoną furę i otwartą szybę elektryczną(Bo wiadomo odpalony samochód to zamknięcie szyby nie zwracając uwagi czy mu łapska przytrzasnąłem i gaz w dechę z piskiem opon)

Po tej sytuacji często widuję tematy na różnych kwejkopodobnych stronach że jesteśmy w Polsce i niestety ofiara ataku nie ma prawa się bronić, mimo że to są sekundy, nie ma czasu na myślenie tylko poleganie na instynktach, ucieczka jest najlepszą linią obrony, ale niestety będąc "przyciśnięty do ściany" czyli w zgaszonym otwartym samochodzie to niestety zostaje wybierać pomiędzy problemami prawnymi(obrona ostrym narzędziem) a dać się doprowadzić do stanu agonalnego w biały dzień :roll:
Convoy S2 3.04A by Dariusz70
UltraFire S5 Mod
Convoy S2+ 3x XP-G
Convoy C8 XML U4 1C
Convoy C8 XP-G
ODPOWIEDZ