Uniwersalne dosyć szerokie światło do 100 zł za pełny zestaw

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Sasi
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 18 kwie 2016, 23:20
Lokalizacja: Będzin

Uniwersalne dosyć szerokie światło do 100 zł za pełny zestaw

Post autor: Sasi »

Na wstępie witam wszystkich forumowiczów, jestem Sasi. :)

Trafiłem tutaj ponieważ szukam dobrego światła na rower w rozsądnej cenie, no i tak szukam, szukam i szukam i nie wiem co kupić, dużo o Convoyu czytałem, ale który sprawdzi się dobrze do moich wymagań(bo na dwa braknie budżetu)? Ustaliłem sobie budżet do 100 zł i w tej cenie chciałbym zamówić pełny zestaw, czyli światło, uchwyt, baterię i ładowarkę. Jeżdżę w bardzo różnym terenie, często są to kręte lasy, czy trochę dzikie ścieżki to potrzeba mi dosyć szeroko doświetlonej drogi, ale też trochę do przodu bo i w szosie pojadę. Tak, tak wiem że wymagam cudów za 5 groszy, ale chodzi mi po prostu o sprzęt który najlepiej się sprawdzi w takiej cenie do takiej jazdy. Dodatkowa kwestia to taka że moja kierownica jest lekko wygięta, więc konieczna jest regulacja w poziomie, chodź np. takie coś mam: http://batgraf.eu/plikownia/war2205/D1.JPG I to ma za duży skok, bo jest albo lekko w prawo albo mocno w lewo. :D

Pozdrawiam i liczę na pomoc za którą z góry dziękuję. :)
Awatar użytkownika
przemek1602
Posty: 286
Rejestracja: poniedziałek 21 lip 2014, 22:36
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: przemek1602 »

Troszkę za mała kwota.
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Jak kupisz niemodowaną, bezpośrednio w Chinach to się zmieścisz w budżecie. Ewentualnie dołóż troszkę.
Convoy S2+ XM-L2 U2 3C 2100mA
Ogniwo jakiejś znanej firmy (nie Bailong i xxxfire)
Ładowarka to może być układ TP4056 i jakiś koszyk albo PB z Banggood.
Sasi
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek 18 kwie 2016, 23:20
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Sasi »

michal1 pisze:Convoy S2+ XM-L2 U2 3C 2100mA
Czy ona zapewnia szerokie świecenie? A jakbym miał dołożyć to ile najmniej żeby mieć zestaw spełniający dobrze moje wymagania?
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Dość szerokie, poszukaj zdjęć na forum.
Z 50zł przynajmniej.
ODPOWIEDZ