problem z extended v3.0 HE (High Efficiency)

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
fitoro
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:26
Lokalizacja: sanok

problem z extended v3.0 HE (High Efficiency)

Post autor: fitoro »

siemka. jak w tytule tematu. kupiłem niedawno latareczkę solarforce z tym sterownikiem extended v3.0 HE (High Efficiency) . nie mogę ni jak ogarnąć sterowania ani tego fabrycznego ani tym bardziej zaprogramowania pod siebie. oczywiście dostałem instrukcję obsługi od sprzedającego ale jest tego tyle, że to jakaś masakra,
proszę o pomoc i o wytłumaczenie łopatologiczne bo ja jakiś tempy jestem na to chyba :znudzony:
Ostatnio zmieniony wtorek 30 sie 2016, 16:25 przez fitoro, łącznie zmieniany 1 raz.
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Umiesz wykonać poprawnie klik? Bo to jest podstawa. Musisz nacisnąć wyłącznik nie powodując tego dźwięku charakterystycznego dla włączenia lub wyłączenia latarki. Tak do połowy. :)
fitoro
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:26
Lokalizacja: sanok

Post autor: fitoro »

oczywiście klikanie mi wychodzi tylko zagmatwane to jest z ustawieniem sobie np: profilu żeby świeciło moon, z 20%, 40%, 80% i 100%
Ostatnio zmieniony wtorek 30 sie 2016, 16:25 przez fitoro, łącznie zmieniany 1 raz.
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Masz odblokowaną blokadę programowania?
Wybierz tryb, który Cię interesuje i naciśnij chyba 8 klik wejdziesz w zmianę jasności, a następnie wyłącz latarkę na wybranej pozycji.
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Też miałem latarkę z tym sterownikiem i jest tam taki motyw, że jak się włączy jakąś jedną funkcję (już nie pamiętam jaką) to ilość klików przestawia się o 1+. Też miałem problem z przywróceniem ustawień fabrycznych jak sprzedałem latarkę szwagrowi i rozwiązanie tego problemu znalazłem tu na forum w jednym temacie.
Awatar użytkownika
Dariusz70
Posty: 1271
Rejestracja: niedziela 30 paź 2011, 20:05
Lokalizacja: Chochołów

Post autor: Dariusz70 »

Klakson przestawia kliki n+1.
Klakson jest fabrycznie w piątej grupie. Można zaprogramować w innych.

Druga rzecz:
17-klik "programming enable" - aktywacja/deaktywacja opcji 5, 8..16-kliku (domyślnie: off)
Dariusz70
darek.l(małpa)interia.pl
bienio
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 21 gru 2014, 13:49
Lokalizacja: moja sprawa

Post autor: bienio »

Zadzwoń do sprzedawcy to Ci wytłumaczy co i jak. Może masz jakiś felerny egzemplarz bo np soft nie wgrał się do procka tak jak powinien....
fitoro
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:26
Lokalizacja: sanok

Post autor: fitoro »

coś mi się udało zmienić, tylko jest tego po prostu za dużo. jak dostałem rozpiskę do sterownika żeby go sobie ogarnąć to masakra. a najlepsze jest to że nawet nie wiem jak ta latareczka świeci maksymalnym światłem- hehe, bo nie udało mi się dojść do tego. będę walczył dalej ale już trochę żałuję, że taki stertownik zakupiłem bo nie wiedziałem ile z tym zabawy
Ostatnio zmieniony wtorek 30 sie 2016, 16:26 przez fitoro, łącznie zmieniany 1 raz.
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Raz to porządnie ogarniesz i będziesz zadowolony.
fitoro
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2015, 20:26
Lokalizacja: sanok

Post autor: fitoro »

dobra jest. poddaje się. coś zaprogramowałem ale i tak nie tak jak chce. nie mam czasu bawić się tym. trudno, jest to tak pokręcone i jest tego tak dużo, że naprawdę potrzeba tony cierpliwości i kupy czasu żeby to tak sobie ogarnąć. szkoda, bo myślałem, że będzie sprzęcik naprawdę udany :|
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Może poproś Grega o wymianę sterownika na jakiś przystępniejszy model?
ov_darkness
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 11 mar 2013, 10:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ov_darkness »

Ogarnięcie sterownika dla osoby, która nigdy wcześniej tego nie robiła, to 15 minut.
Jak jesteś aż tak atechniczny, to daj jakiemuś 10- latkowi ;-)
Albo znajdź kogś z forum w okolicy.
Potem niech Ci wyłączy wszystkie wielokliki i koniec :)
ODPOWIEDZ