Działąnie sklepiku

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
belushi
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek 27 wrz 2010, 15:45
Lokalizacja: Rzeszow

Działąnie sklepiku

Post autor: belushi »

Przepraszam, przeczytałem, nie wytrzymałem. Podczas pisania posta wątek został zablokowany na 3 miesiące, co wydaje mi się to naprawdę już przegięciem. Po 3 miesiącach nikt nie będzie pamiętał co było problemem.

Jeszcze raz przepraszam za nie dostosowanie się do prośby ElSora, ale jak juz napisałem to i wysłać muszę, nawet kosztem warna.

*************************************
Osobiście nie uważam tak jak sp5it, ale częste hasła o "portalu o którym wszyscy mówią" czy "ogólnie wszystkim znanym portalu aukcyjnym" lub inne hasła o Allegro, które jako żywo przypominają mi czasy słusznie minione :) Może czegoś nie wiem. Może skrypty jakieś, może światowy spisek, ale ja tam lubię nazywać rzeczy po imieniu :) Może dlatego Calineczka zamyka wątki :) Nieważne, śmieję się z tego.
Ad rem:
Wątek http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=18803 - znam chłopaka osobiście. Chciał coś zrobić, zaszczuto go. Bo nie ten dział, nie ten wątek, bo rozmowa o pieniądzach w wątku a nie w sklepiku a w sklepiku nie można dyskutować, bo to nie miejsce na dyskusje. Trzeba mieć wyczucie kiedy widać że gość chce handlować a kiedy zwraca uwagę na koszty. Jest to delikatna acz znacząca różnica.
Po tej dyskusji doszedłem do wniosku, że jednak coś tu nie do końca gra.
Kto chce to znajdzie "testy" (też kiedyś o tym pisałem) ludzi, którzy zrobili latarkę, napisali o niej pean na cześć w odpowiednim wątku a tydzień później nagle latarka trafia do sklepiku.

Dodatkowo to ja zamiast bić pianę zajął bym się porządkami w dziale rowerowym, gdzie na 100 postów 80 jest o "jaka latarka do roweru" - znaczy w kółko to samo. Bez złośliwości, ale skoro komuś nie pasuje dyskusja to niech to robi wszędzie.

Moje zdanie się nie zmienia- sklepik jeśli ma funkcjonować to każdy ma prawo wyrazić swoja opinie, zadać pytanie. Merytorycznie- to mus, ale tego właśnie powinien pilnować moderator a nie ułatwiać sobie zadanie wyłączając możliwość pytań czy dyskusji.

I tym optymistycznym akcentem
B
PS. Przypomniało mi się jak Marszałek Sejmu wywalił posła zanim go wysłuchał, mógł odkręcić sytuacje, ale tego nie zrobił, bo władzę miała większość. Widzę jakąś analogie w tym wątku.

************************************

Jednak nie Calineczka zamknał nomen-omen ten wątek :)
Przykre to, ze naprawdę zamiast rozmowy merytorycznej jest zamiatanie pod dywan.

Edit/ Jednak nie, nie śmieję się już z tego.

Pozdrawiam raz jeszcze.
B
Robert_76_pl
Posty: 100
Rejestracja: wtorek 17 lis 2015, 08:25
Lokalizacja: morze

Post autor: Robert_76_pl »

Tak ode mnie.
Nie jestem handlowcem. Kupiłem coś co mi się nie przyda. Chciałem odsprzedać. Moja wina nie doczytałem regulaminu tak że 99% czytam z komórki i nie monitoruje całego forum dostałem ostrzeżenie.
Chcąc uciąć zarobkowiczów ja forumowicz który dużo się tu nauczył dostał też po uszach.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

belushi, Kolego, bardzo mijasz się z prawdą, jak niejeden prawnik czy polityk? :-)
Skąd pomysł że Calineczka? Z palca wyssałeś? Na drugi raz zanim kogoś o cokolwiek obwinisz, pomówisz, przypiszesz coś komuś-SPRAWDŹ. Bo czuję się odrobinkę urażony :-)
NIE ZAMYKAŁEM tego tematu, daaawno żadnego nie zamykałem. A co do nowego sklepiku to przyjrzę się tematowi bo widzę raban na forum ...do miłego :-)
p.s. temat odblokowałem by odpisać na "oszczerstwo, teraz go zamknę i zajmę się tematem sklepiku....
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

belushi pisze:Jednak nie Calineczka zamknał nomen-omen ten wątek :)
Belushi, przepraszam Cię, przeoczyłem ten fragment, biję się w pierś :)
A nad sklepikiem pracujemy, powtórzę, zależy mi na dobrej atmosferze.
belushi
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek 27 wrz 2010, 15:45
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: belushi »

Witajcie :)

Przeprosiny przyjęte :) Mój szacunek dla Calineczki wzrósł jeszcze bardziej.
Do innych zainteresowanych- dyskusja na PW przyniosła wiele. Myślę, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

Chciałbym, żeby to forum było nadal nasze. Mam nadzieję ze Admini oczyszczą tematy, atmosferę, zastanowią się nad "nagrodami" i będzie znów miło jak w gospodarstwie agroturystycznym u Weronki na ścianie wschodniej :)

Pozdrawiam
B
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

...i zapraszam do tego wątku na kontynuację tematu:
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=20937
Zablokowany