sklepik-uwagi, propozycje, wnioski...

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Post autor: fazi »

Pyra masz rację.
Cały czas mi o to chodzi, żeby coś wyjaśnić tylko Barton już czwartą stornę próbuje mi udowodnić, że nie powinienem o nic pytać albo, że mam jak to określił "zorganizowaną, zaplanowaną, ciągłą i nastawioną na zyski działalność handlową noszącą wszelkie znamiona działalności gospodarczej."

Z całym szacunkiem Barton nie mam nic do Ciebie.

Osobiście mi też sklepik jakoś nie wadzi - dostosowałem się i tyle.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek 15 sie 2017, 17:27 przez fazi, łącznie zmieniany 1 raz.
Barton_
Posty: 398
Rejestracja: sobota 15 kwie 2017, 19:41
Lokalizacja: PKE

Post autor: Barton_ »

fazi pisze:...Z całym szacunkiem Barton nie mam nic do Ciebie...
Tego się będę trzymał chociaż w to nie wierzę.

Przydatne by było wydzielenie lub odróżnienie ogłoszeń sprzedaży rzeczy nowych przez osoby prywatne od ogłoszeń sprzedaży rzeczy używanych przez ww.

Coś na wzór [S][N] lub [S] zależnie czy nowe czy używane.
Wiecznie w drodze.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Panowie, cała ta dyskusja, to trochę takie żale nad "nieboszczykiem", bo w tym kształcie i przy tak zawiłym regulaminie można z grubsza przyjąć, że sklepik na światełkach.pl nie istnieje i myślę, że to nie tyko moja opinia.
Cóż, prawdę mówiąc mnie sklepiku brakować zbytnio nie będzie, w sumie już tam z rzadka tylko zaglądam, bo i nie ma za bardzo po co, oferta jest raczej mizerna. Jest wiele innych ciekawych działów i wątków na naszym oświeconym forum. :)
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Przepraszam, a która część regulaminu sklepiku jest zawiła ? Bo ja dalej nie rozumiem całej tej awantury.
Zaczęło się od płaczu, kolejny raz, kolegi rc.poznan jaki to on jest biedny bo ElSor (ponoć) się zawziął na niego, a inny forumowy kolega jest za sławny i przez to chyba nie ma popytu na odsprzedaży latarek z "dobrej ceny". Niestety konkretów w tej sprawie brak, tak jak jego wypowiedzi. Patrzyłem, nie logował się, więc poczekajmy co ma na swoją obronę jak przetrwa przez 4 strony przepychanek innych ;) Chociaż moim zdaniem taka pierdoła nie powinno być to wyjaśniona publicznie, a dawno załatwione poprzez PW. Gdyby wtedy nic nie dało to można myśleć aby zwrócić się do kogoś innego, a później żale wylewać na forum.

Barton_, dodawanie kolejnego przedsionka jest bez sensu. Ogłoszeń jest tyle co pies napłakał. Jak ktoś będzie chciał sprzedać część używek i część nowych to co wtedy ? Ciąg znaczków [S][N]. Nie popieram tego pomysłu osobiście. Idąc dalej, jak ktoś sprawdzi latarkę to jak to liczymy - nówka czy używka ? Bo jeden sprawdzi wrzucając aku, odpalając każdy tryb i już, a drugi poużywa pół dnia i w zasadzie jedno i drugie można nazwać testem. Znając realia później będzie lamet że nie wiadomo jak to jeszcze nazwać bo wtedy podważyć będzie można zarówno owe "N" jaki i "U".
marekwoj
Posty: 487
Rejestracja: wtorek 17 lip 2012, 14:40
Lokalizacja: Jaktorów (k. Żyrardowa)

Post autor: marekwoj »

Dziubek pisze:Przepraszam, a która część regulaminu sklepiku jest zawiła ? Bo ja dalej nie rozumiem całej tej awantury.
Ja też nie rozumiem w czym problem. Sprzedałem kilka latarek (już po zmianie regulaminu) i jakoś nie miałem problemu. Jest regulami, trzeba się stosować (co wcale trudne nie jest) i koniec tematu.
Awatar użytkownika
SebaZ74
Posty: 110
Rejestracja: wtorek 01 gru 2015, 21:05
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: SebaZ74 »

Regulamin jak się go przeczyta cały jest jednak git, jedynie bym usunął konieczność podawania tych wszystkich szczegółów o przedmiocie, wystarczy: nowy, używany, oczywiście nazwa i tyle, resztę na PW i jeszcze zdjęcie jak używany, jak nowy jakiś link do nówki, Całusy na zachętę, kasa w kieszeń i wszyscy happy :)
Pokój i Dobro...przynajmniej warto próbować...
Barton_
Posty: 398
Rejestracja: sobota 15 kwie 2017, 19:41
Lokalizacja: PKE

Post autor: Barton_ »

Lepiej aby rzeczy istotne były napisane jasno, wprost i do wiadomości ogółu. Pozwoli to uniknąć nieporozumień a w razie takowych łatwiej będzie ocenić sytuację.
Wiecznie w drodze.
Awatar użytkownika
SebaZ74
Posty: 110
Rejestracja: wtorek 01 gru 2015, 21:05
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: SebaZ74 »

Jest możliwość pytań technicznych itd. dotyczących przedmiotu sprzedaży, może to wystarczy ?
Pokój i Dobro...przynajmniej warto próbować...
Awatar użytkownika
rc.poznan
Posty: 156
Rejestracja: środa 28 paź 2009, 21:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rc.poznan »

Odciąłem się od forum i mam na to wywalone. Dzisiaj zrobiłem sobie drinka i z ciekawości zajrzałem na forum i stwierdzam, że nie ma o co walczyć na tym forum bo forum umiera... a szkoda bo lubiłem te czy, tam to forum. Dużo czasu spędzałem na forum aby dowiedzieć się o nowościach i w jaki sposób modyfikować swoje wynalazki. Niech sobie będą równi i równiejsi... Ci co wkładają w forum serce i tacy co są specjalnie traktowani z powodu wkładu w forum (znajomości) mi to Już tito.
Chciałbym tylko podziękować Sławkowi którego mogłem poznać osobiście i zagościć w jego chawirze za co bardzo dziękuję bo jest to wspaniały człowiek.
Ktoś tutaj tworzy podziały na równych i równiejszych więc tak długo jak to będzie miało miejsce tak będzie uciekało czytelników.
Generalnie... peace... love no i co tam jeszcze byście chcieli... ja wybieram extasy.
Świeć przykładem i nie tylko ;)
Mieciu
Posty: 455
Rejestracja: czwartek 29 sie 2013, 19:34
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Mieciu »

rc.poznan pisze:Odciąłem się od forum i mam na to wywalone. Dzisiaj zrobiłem sobie drinka i z ciekawości zajrzałem na forum i stwierdzam, że nie ma o co walczyć na tym forum bo forum umiera... a szkoda bo lubiłem te czy, tam to forum. Dużo czasu spędzałem na forum aby dowiedzieć się o nowościach i w jaki sposób modyfikować swoje wynalazki. Niech sobie będą równi i równiejsi... Ci co wkładają w forum serce i tacy co są specjalnie traktowani z powodu wkładu w forum (znajomości) mi to Już tito.
Chciałbym tylko podziękować Sławkowi którego mogłem poznać osobiście i zagościć w jego chawirze za co bardzo dziękuję bo jest to wspaniały człowiek.
Ktoś tutaj tworzy podziały na równych i równiejszych więc tak długo jak to będzie miało miejsce tak będzie uciekało czytelników.
Generalnie... peace... love no i co tam jeszcze byście chcieli... ja wybieram extasy.
Obrazek
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Post autor: fazi »

Idealne odzwierciedlenie, łącznie z "kratą" w oknie <brawo>
ODPOWIEDZ