Jaki dekoder IPTV lub BOX z androidem do TV??

....nie pasujące gdzie indziej...
kubaswiatelka
Posty: 473
Rejestracja: środa 18 kwie 2012, 22:17
Lokalizacja: Gorzyce Wielkie

Jaki dekoder IPTV lub BOX z androidem do TV??

Post autor: kubaswiatelka »

Witam. Może ktoś z Was ma coś takiego jak dekoder IPTV? Kolega doradza mi VU + zero lub ewentualnie inny model z tej firmy. Podobno można zrobić w nim też normalną TV np. z NC+ czy Polsatu. Może macie też doświadczenie z innymi dekoderami tego typu? Głównie zależy mi na oglądaniu filmów z internetu w dobrej jakości. HDMI to też jedna z ważniejszych funkcji. Jeśli jest tak jak mówi kolega że są filmy przez internet + do tego np. można sobie zrobić w nim NC+ to spoko bo tu w Niemcowni w TV nuda że szok już nie wspominając o tym że są za murzynami z techniką internetową jak i TV i radiową :P
Może macie jakieś propozycje takich urządzeń z Chin? Zastanawiałem się jeszcze nad kupieniem jakiegoś BOXa na Androidzie lub jakiś mini PC no ale tam chyba będą problemy z oglądaniem TV czy też z odtwarzaniem filmów 4k chyba że się mylę (?) . Jeśli można to proszę też o opinię właśnie takich boxów na Androidzie bo być może też kupię jako centrum rozrywki :)
Awatar użytkownika
Rysiu.
Posty: 1461
Rejestracja: poniedziałek 12 paź 2009, 22:30
Lokalizacja: południe

Post autor: Rysiu. »

Polecę na androida i PC Kodi IPTV Kodi, tylko nie wiem czy nie będzie jakiejś blokady regionalnej tak jak w przypadku tvn i tvp chyba.
UF C2: XM-L2 T6 3C @8AMC; XM-L U2 1C @10AMC; XM-L2 T6 3C@10AMC; XM-L2 U3 7A@10AMC
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

xiaomi mi tv 4k. Mam trzy miesiące, używam jedynie netlixa (FHD, 5.1 działa) i jest super. Wszystko działa szybko, stoi na androidtv, nie na zwykłym andku, obsługa banalnie prosta.
kubaswiatelka
Posty: 473
Rejestracja: środa 18 kwie 2012, 22:17
Lokalizacja: Gorzyce Wielkie

Post autor: kubaswiatelka »

fxxx pisze:xiaomi mi tv 4k. Mam trzy miesiące, używam jedynie netlixa (FHD, 5.1 działa) i jest super. Wszystko działa szybko, stoi na androidtv, nie na zwykłym andku, obsługa banalnie prosta.
Rozumiem że netflix jest tam darmowy? Jakieś inne ciekawe serwisy też są? Pytanie też jak to będzie wyglądało jak przywioze go do Niemiec? Czy sie wszystko nie przestawi na niemcy tak jak u mnie w TV. Niby netfilxa mam ale po niemiecku i jeszcze płatnego tak jak i reszta aplikacji w TV Samsung :P


Kodi chyba mi nie ruszy tutaj. Zrobiłem wszystko wedle instrukcji z kodiwpigulce.pl czy jakoś tak i nie ma listy kanałów :/
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

netflix nie jest darmowy, ale multikonta działają :D ja osobiście kupuję na allegro po 10 zł-i tak oglądam tv z doskoku jak jest weekend i totalnie nie mam co robić.
Xiaomi ma też wbudowany odbiornik chromecast- ale poza youtube to np hbogo ma problem z działaniem na tym-wiesza się, zacina, traci synchronizację itd. Pozatym jest jeszcze showmax, ale to już totalne dno imho.
ODPOWIEDZ