Dobra cena - dobre zmiany (?)

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Bocian,
Przeginasz sam tym powyższym wpisem i sam chyba sobie z tego zdajesz sprawę.
Co do wieku, żebyś się nie zdziwił, ale już samo do niego nawiązanie świadczy o braku argumentów.
Przywary narodowe były są i będą i jest jasne, że dotyczą one niewielkiej grupy obywateli, ale właśnie oni wpływają na wizerunek, bardziej nawet na zewnątrz Polski niż u nas.
I ta przywołana "polaczkowatość" , napisane zresztą jako "nawet", to jest nawiązanie nie do jakiejś cechy narodowej, czy konkretnych osób, ale do tej konkretnej postawy i wady - "psa ogrodnika" i tylko w tym zakresie.
Jeśli ktoś poczuł się urażony to przepraszam, ale jednocześnie nie pozwolę by narastająca agresja miała miejsce też na forum. I w tym zakresie nadal oczekuję reakcji.
Wiem teraz od kogo mogę się spodziewać, że jej nie będzie, poczekam na innych.
Bocian pisze:Masz się za lepszego, wyzbytego wszelkich narodowych przywar Polaka? Myślę, że tak skoro używasz takich sformułowań. A może masz inne obywatelstwo, jeśli tak, śmiało pochwal się i napisz o tym.
Nikt nie jest bez wad, ja również, ale akurat tej przywary na pewno jestem pozbawiony i jestem Polakiem.
Sama taka sugestia też jest obraźliwa, choć nie zniesławiająca jak @Bartona_
Bocian pisze:Teraz oczekujesz, że "polaczkowaci" admini wyślą Ci gońcem na białym rumaku zalakowane przeprosiny?
Ten przerost ironii nawet mnie nie dotknął, bo ja bym się tak na pewno nie wyraził i nie są to moje słowa ani określenia.
Oczekuję, ze na tym forum wszelkie przejawy agresji słownej, zniesławiania itd. zostaną ostro i jednoznacznie potępione, bez żadnych ale, szukania motywów, usprawiedliwiania.
To jest ta granica. Tylko tyle i aż tyle.
Pogadajcie sobie w Swoim dziale na dole, czy górze.
Barton_
Posty: 398
Rejestracja: sobota 15 kwie 2017, 19:41
Lokalizacja: PKE

Post autor: Barton_ »

max4max pisze:...Można mieć różne poglądy, można się spierać, nie zgadzać, ale są granice i zzostały one tu wyraźnie przekroczone...
Twierdzisz, że granice przekroczono. Zgadzam się. Odpowiedz sam sobie (bo inni pewnie też już zapewne swój wyrobiony pogląd mają) kto pierwszy przekroczył te granice.
Za nazwanie kogoś XYZ można się cywilnie przed sądami potykać na argumenty i spryt.
Za używanie określeń, jakie tutaj padły pod adresem całego narodu i jego rzekomych przywar można się narazić na znacznie mniej przyjemne doświadczenia bo może to zostać uznane za mowę nienawiści.

Nie pisałem Ci również o ustawkach a jedynie o spotkaniu twarzą w twarz i weryfikacji głoszonych poglądów.

Waż bardziej słowa to i reakcje będą mniej emocjonalne. Powtarzam jeszcze raz, moje słowa, które nie powinny zostać napisane w wątku publicznym to była reakcja. Reakcję poprzedza Twoja prowokująca wypowiedź.

P.S. Co do mojego do Ciebie PW to może wklej całe. Nie manipuluj słowem. Daj innym pełny i prawdziwy obraz sytuacji.
Wiecznie w drodze.
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

max4max, o czym będziemy dyskutować z Adminami to, nie obraź się, nie Twoja sprawa i wybacz ale podjęty tu wątek, moim zdaniem, nie jest wart więcej mojego czasu. Moje zdanie, jako admina poznałeś, może inni mają inne, niech piszą śmiało. Może ktoś stwierdzi, że faktycznie, bez jakiejkolwiek swojej winy, zostałeś tu zbesztany...
Sometimes darkness can show you the light
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

Po pierwsze, moderatorzy zareagowali na sytuację. Dalsze rozwleka nie tej sprawy publicznie jest ... Hmyy bez komentarza. Gdyby moderatorzy opowiedzieli się za jedną ze stron to byłoby mocno nie w porządku. Sugeruję przeprosiny ogólne i jednemu i drugiemu i zamknięcie tej sprawy, jak się chcecie sądzić lub osobiście się ... przekonywać to droga wolna, ale prywatnie a nie publicznie.
Po druge administracja ma własne zdanie na temat GB i to ich prawo, przecież nikt nikomu nie zabrania korzystania z tej platformy ani linki do ich ofert nie są zakazane.
Zresztą chyba jest nawet temat o GB i tam można sobie argumentować. Ale chyba każdy myślący ma własne zdanie i robi jak chce.
Po trzecie - w temacie dobra cena odkąd pojawiły się reflinki jest mnóstwo spamu, to chyba bezdyskusyjne? Przynajmniej ja tak uważam, co nie znaczy że nie skorzystałem z kilku propozycji, ale wolałem temat w dawnym kształcie...
Po czwarte - o polaczkowatości itp można poczytać praktycznie na każdym śmietnikowym forum, nie jest to nic nowego i temat znany wszystkim i wszędzie, więc nie ma się co dziwić że np tutaj nie jest to mile widziane. Powiem więcej wspominanie o tym przy każdej możliwej okazji to właśnie polaczkowatość - przynajmniej dla mnie.
Po piąte - chyba jeszcze tylko polityki tu brakuje ;)
Ostatnio zmieniony wtorek 12 gru 2017, 20:48 przez ww296, łącznie zmieniany 1 raz.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Z tą "mową nienawiści" to chyba popuściłeś wodze fantazji?... Który to artykuł KK czy KW (albo i KC)?
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
FreeMagenta
Posty: 402
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 02:06
Lokalizacja: Bulanda

Post autor: FreeMagenta »

Szczerze... proponuję skasować "dobrą cenę", dać zamknięty wątek do kilku stron spod znaku "cebula deals", może linki do zagranicznych forów gdzie wstawiają okazje (o zgrozo - z reflinkami"). Będzie spokój. I nie będzie reflinków czy Gearbestu.
Siwy
Posty: 172
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2010, 23:52
Lokalizacja: Stamtąd

Post autor: Siwy »

ww296 pisze:Po trzecie - w temacie dobra cena odkąd pojawiły się reflinki jest mnóstwo spamu, to chyba bezdyskusyjne? Przynajmniej ja tak uważam
Nie wiem czy mnóstwo, trochę było..
ww296 pisze:, co nie znaczy że nie skorzystałem z kilku propozycji, ale wolałem temat w dawnym kształcie...
Właśnie o to chodzi, skorzystałeś Ty, ja i wielu innych. W obecnym momencie, patrząc egoistycznie, również mógłbym powiedzieć "tych innych opcji już nie potrzebuję" bo większość potrzebnych rzeczy kupiłem. Tylko że na przyszłość z tych opcji mogą nie skorzystać inni i my, gdy czegoś znów będziemy potrzebowali w przyszłości.

Każdy przytoczył logiczne argumenty i dalsza dyskusja wydaje się nie mieć sensu. Admini chyba podjęli już dawno decyzję i będą się jej trzymać...
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

Dobra ceno wróć - mi osobiście reflinki nie przeszkadzają. Gdybym coś do nich miał to bym je wycinał. A Ci co ich nie lubią, reflinków, chyba nie kupują każdej wstawionej rzeczy, bo okazja. Jak już coś komuś wpadnie w oko to może sobie wyciąć co wg niego zbędne.
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

fotorondo, Dokładnie tak jak mówisz.

A z resztą temat "Dobra cena" nie jest obowiązkowy, i jak komuś przeszkadza że ktoś sobie coś skubnie z reflinka nie musi tam wchodzić. Proste i logiczne.
Barton_
Posty: 398
Rejestracja: sobota 15 kwie 2017, 19:41
Lokalizacja: PKE

Post autor: Barton_ »

A jak komuś przeszkadza brak możliwości zarabiania na refach to nie musi wstawiać nic.
To się właśnie dzieje obnażając prawdziwe motywy działania.

Forum ma być dla szukających pomocy na zasadzie podziel się wiedzą i doświadczeniami. Od zarabiania jest praca, działalność gospodarcza, giełda itd.

Próba zarabiania na forum nie jest zła z założenia. Złe i obrzydliwe jest pojawianie się na forum wyłącznie dla zarabiania kasy pod pozorem robienia czegoś dla innych.
Wstawić refa jako oddzielny dodatek do prawdziwej okazji jest OK. Padł przykład osoby, która dzieli się kodami i takie działanie jest OK.
Wstawianie na siłę badziewia dla podpięcia linków, byle tylko kilka centów wydrapać nie powinno mieć miejsca.
Wiecznie w drodze.
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Barton_ pisze:
Forum ma być dla szukających pomocy na zasadzie podziel się wiedzą i doświadczeniami. Od zarabiania jest praca, działalność gospodarcza, giełda itd.

Próba zarabiania na forum nie jest zła z założenia.
Dlaczego niby? Bo Ty tak twierdzisz? Zauważ że nikt nie mówi tutaj że żyje wyłącznie z reflinków, więc nie nazwałbym tego zarabianiem a raczej dodatkowym bonusem, który nikogo nic nie kosztuje. Dla mnie jako użytkownika forum chodzi o to aby temat żył, bo teraz umarł. I żeby była jasność, piszę to jako osoba która w życiu nie miała żadnego swojego rewlinka.
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

Poza tym, wstawianego badziewia chyba nikt nie kupuje :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

fotorondo pisze:Poza tym, wstawianego badziewia chyba nikt nie kupuje :mrgreen:
Moja kobieta twierdzi czasem inaczej patrząc na moje niektóre zakupy:D
Barton_
Posty: 398
Rejestracja: sobota 15 kwie 2017, 19:41
Lokalizacja: PKE

Post autor: Barton_ »

Ebola pisze:
Barton_ pisze:
Forum ma być dla szukających pomocy na zasadzie podziel się wiedzą i doświadczeniami. Od zarabiania jest praca, działalność gospodarcza, giełda itd.

Próba zarabiania na forum nie jest zła z założenia.
Dlaczego niby? Bo Ty tak twierdzisz?...
Bo wynika to wprost z punktów 10 i 18 regulaminu.
Wiecznie w drodze.
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

Ależ drodzy forumowicze, święta idą (takie czy inne) a tu taka siara...
ODPOWIEDZ