NITEFIGHTER BT40S czy Magicshine MJ-902

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

A jakiś daszek z puszki, z 10-12 cm przed reflektorem. Może by odcieło to co w górę idzie i przy okazji fajnie oswietliło zaraz za przednim kołem. W convoy'u używam tego patentu.
pepe
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 03 gru 2017, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pepe »

Ja tę lampkę kupiłem wyłącznie do jazdy w terenie. Tam odcięcie nie jest potrzebne, a nawet byłoby niepożądane. Jak się w lesie jeździ, to akurat dobrze jest mieć oświetlone gałęzie nad głową.
Oświetlenie bezpośrednio przed przednim kołem już jest bardzo jasne, może nawet za bardzo. Chyba bym wolał, żeby trochę bardziej do przodu świeciła niż obecnie, ale w sumie mało jeszcze jak na razie jeździłem, wyjdzie w praniu czy jest optymalnie, czy nie do końca.
PawelPe
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 04 lis 2012, 10:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PawelPe »

Pepe, tym porównaniem z Philipsem przekonałeś mnie do zakupu SafeRide'a. Mam modowaną S2 z owalną optyką i wydawało mi się, że to wystarczy.
pepe
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 03 gru 2017, 18:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pepe »

PawelPe pisze:Pepe, tym porównaniem z Philipsem przekonałeś mnie do zakupu SafeRide'a. Mam modowaną S2 z owalną optyką i wydawało mi się, że to wystarczy.
Nie wiem tylko czy jeszcze dostaniesz. Philips Sr 80 nie są już produkowany od kilku lat. Jest troszkę słabszy następca, ładowany przez usb : Spanninga Axendo
W tym wątku koledzy o nim piszą: https://szosa.org/topic/1378-o%C5%9Bwie ... ntry373918
ODPOWIEDZ