EHL0403 vs TRLIFE CREE XPG2 S3

Oświetlenie montowane na głowie
DUŻY
Posty: 1
Rejestracja: środa 11 kwie 2018, 20:32
Lokalizacja: Błota

EHL0403 vs TRLIFE CREE XPG2 S3

Post autor: DUŻY »

Witam wszystkich serdecznie.

Trafiłem na wasze forum szukając czołówki :). Właśnie rozwaliła mi się biedronkowa czołówka, o
taka

Chciałbym aby nowa czołówka:
-nie świeciła gorzej od poprzedniej (a przynajmniej nie gorzej od reflektora głównego)
-była na 1 zintegrowaną 18650 (żadne kable, koszyki na baterie etc...)
-miała pełne mocowanie (wkładana w kółka), a nie wciskana w U-kliki
-kosztowała max 60PLN
+fajnie gdyby sygnalizowała jakimiś mignięciami że za 10min (albo inny sensowny czas dłuższy od 2min ;) ) koniec prądu
+idealnie gdyby miała małego czerwonego leda, ale widzę że ciężko z powyższymi wymaganiami

Będę używał głównie przypiętą do kasku w warunkach mokro błotnych - rajdy terenowe samochodowe.

Znalazłem takie lampki:
-
EHL0403
-TRIFLE z diodą XPG2 S3

Ta druga wydaje mi się solidniejszą opcją. Czy to coś świeci? Czy nie sypie się po wyjęciu z opakowania? Może macie jakieś inne lepsze propozycje?
murgrabia1410
Posty: 909
Rejestracja: piątek 05 wrz 2008, 23:10
Lokalizacja: POLAND

Post autor: murgrabia1410 »

Bardziej był bym przekonany do zakupu tej drugiej czołówki. Mam Boruit Rj-02. Już od dłuższego czasu. Niby działa. Ale nie katuję jej na maksymalnej mocy. Ponieważ ma znikome odprowadzenie ciepła z leda. Czasem coś z przyciskiem się dzieje. A rozebrać ją to mordęga. Nie mówiąc, już o zmianie sterownika itp.
Awatar użytkownika
Browar
Posty: 651
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 18:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Browar »

Obie czołówki ciekawe. Pierwsza podobna do świetnego Feniksa HL60R, druga też nieźle wygląda, no ale diabeł tkwi w szczegółach, a tych nie znam. Ale są tak tanie że chyba można się skusić. Tak swoją drogą niepotrzebnie boisz się uklików - zawsze można je zwęzić podginając w wysokiej temperaturze. Wtedy wchodziłby w grę Boruit z dwoma diodami bez górnego paska, ten podoba mi się najbardziej ;)
pozdrav
murgrabia1410
Posty: 909
Rejestracja: piątek 05 wrz 2008, 23:10
Lokalizacja: POLAND

Post autor: murgrabia1410 »

Browar pisze:Pierwsza podobna do świetnego Feniksa HL60R
Niestety tylko podobna... I nic więcej...
Nie wiem jak w tej drugiej są osadzone diody. Nie idzie nigdzie znaleźć informacji. Czy mają osobne MCPCB. Czy nie ma dziury pod nimi?
ODPOWIEDZ