Lampka do szalenstw nocnych

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Mefju
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 17 maja 2018, 22:27
Lokalizacja: Białystok

Lampka do szalenstw nocnych

Post autor: Mefju »

Dzien dobry :) Szukam JEDNEJ latarki na rower. Ma mi ona robic za dlugie i krotkie jednoczesnie. Aktualnie mam jedna lampke Mactronica o dosc skupionym swietle (planuje mocowac ja na kask zeby oswietlac sobie miejsce w ktore patrze). Myslalem nad Convoyem C8 zmodowanym wg. tego co jest na tej stronie http://budgetlightforum.com/node/31442 , jednakze nie wiem jak to wplynie na jej zasieg. Ogolnie latarka, ktora mam teraz jest dosc przyjemnym urzadzeniem, ale chcialbym wiecej swiatla. Do skupionego promienia idzie sie przyzwyczaic (no i dodatkowo bede mial ta latarke na kasku wiec bedzie takie jakby dodatkowe zrodlo swiatla, ktore bedzie skierowane zawsze tam gdzie chce), a jak dla mnie duzy zasieg tez jest wazny. Budzet to tak do 130-150 zl. Moze ktos poleci cos ciekawego :)
Ostatnio zmieniony piątek 18 maja 2018, 05:57 przez Mefju, łącznie zmieniany 1 raz.
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Convoy S2 z diodą XPL HI powinien być odpowiedni. Cena około 70 zł.
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Trochę za mało rozproszenia przed rower będzie na takim setupie. Jak masz coś na kasku to tam uderzaj w światło punktowe , na kierownicę wtedy coś co bardziej równomiernie rzuci światło przed rower.
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
reklama
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 04 cze 2018, 13:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: reklama »

Ja polecałbym połączenie 2 Latarek Convoy S8 i S2+, znam przypadki takiego użycia tych dwóch latarek i miało to bardzo wielki sens.
S8 daje bardzo długi i wąski promień światła i idealnie nadaje się jako długie światło. S2+ nie trzeba omawiać :)

Nasz klient wysłał nam nawet zdjęcia jak świeciły mu latarki zamocowane w takim zestawie.

S2+

Obrazek

S8

Obrazek


i teraz 2 na raz

Obrazek
reklama
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Niestety użytkownik piszący powyżej nie zastosował się do zapisów Regulaminu dotyczących kont firmowych / ofert komercyjnych oraz reklamy zamieszczanej w stopce. Ban.
Pozdr.
Pikom
ODPOWIEDZ