Diody do modeli RC.

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
kubaswiatelka
Posty: 473
Rejestracja: środa 18 kwie 2012, 22:17
Lokalizacja: Gorzyce Wielkie

Diody do modeli RC.

Post autor: kubaswiatelka »

Witam. Panowie jakie polecili byście ledy do modeli RC? Do motorówki mam zamiar zastosować zwykłe diody 3 lub 5mm a do samochodów chciałby coś mocniejszego lecz ograniczają mnie wymiary. Do jednego modelu chciałbym coś małego ponieważ model nie jest zbyt duży. Do drugiego modelu w skali 1/8 chciałbym jedno światło centralnie i tam myślałem o założeniu jakiegoś XML lub coś podobnego. Dodatkowo chodzi o chłodzenie. Nie mam tam zbytnio miejsca na jakieś wymyślne radiatory. Tak plus minus do 1/8 pasowało by gdyby głowica była mniejsza niż głowica od convoya s2. Sterownik chciałbym umieścić gdzieś w kabinie modelu a nie bezpośrednio za diodą. Do małego modelu 1/16 chciałbym zrobić 2 światła w przednim zderzaku i też chciałem sterownik umieścić gdzieś w kabinie a przy zderzaku tylko dioda i obudowa. Wcześniej kupiłem takie latareczki https://www.gearbest.com/led-flashlight ... id=1433363 i światło z 2 sztuk było by wystarczające. Ewentualnie może cos z jeszcze mniejszą głowicą? Macie jakieś pomysły? na tył wystarczające były by diody najzwyklejsze 3 lub 5mm.
ODPOWIEDZ