Oswietlenie stanowiska wędkarskiego kilkoma lampkami.

Domowe, energooszczędne instalacje LED, HID, halogenowe etc. Światło w stacjonarnych aplikacjach codziennego użytku.
Panjarek
Posty: 170
Rejestracja: środa 05 kwie 2017, 20:35
Lokalizacja: Olsztyn

Oswietlenie stanowiska wędkarskiego kilkoma lampkami.

Post autor: Panjarek »

Dzień dobry.
Trochę śmigam na ryby, teraz już dzień zaczyna się robić krótki i potrzebuję jakiegoś oświetlenia.
Używam lampki przyczepionej do czapki ale nie jest to zbyt komfortowe.

Wymyśliłem, żeby użyć kilku lampek które rozstawie na łowisku (przyczepić do drzewa, gałęzi czy stojaka i skierować w dół), oswietle w ten sposób i wędki i sprzęt. Nie jest potrzebna duża ilość światła, jedynie w jednym miejscu gdzie trzeba czasem coś przywiazac.

Myślałem o czymś jak lampki do czytania z tym że na akumulatorku.

Ktoś widział coś takiego?
Awatar użytkownika
Sosenia
Posty: 426
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 14:38
Lokalizacja: ZG

Post autor: Sosenia »

Ja do podobnych rzeczy używam statywów oświetleniowych z przyczepioną latarką. Kąt i wysokość można dowolnie regulować, źródło światła także :)

Statywy po złożeniu nie zajmują dużo miejsca, więc nawet powinny wejść w pokrowiec na wędki.
S2+: XM-L2 U2-1B 2.1A || XM-L2 T6-4C 2.1A || (MOD) XP-E2 Red 1.4A || 365nm Nichia UV
S2 XP-L HI 2.8A || BLF Q8 || Skilhunt H03 NW || Astrolux C8 XP-L HI 3B || KDLITKER C8.2 XHP35 HI NW || L6 XHP70 N2-3A || L2 XP-L HI V2-1A
Mociumpel
Posty: 2094
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Bierzesz starą wędkę lub pręt zbliżony elastycznością do niej, wbijasz toto w ziemie obok lub po prostu na drzewie blisko mocujesz Convoya S2+ na TIR-ze 60 stopni o tak:
Obrazek
ODPOWIEDZ