Kolejny Convoyovy "GRUBASEK"

Najnowsze wiadomości ze świetlistych szlaków...
Mociumpel
Posty: 2094
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Kolejny Convoyovy "GRUBASEK"

Post autor: Mociumpel »

Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Nazewnictwo robi się z czapy tych modeli ;)
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Jak by ktoś chciał "real photo" ;)
https://www.instagram.com/p/B623VsnHyso/
Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Mocarny »

O ty, już ją masz? :twisted:

Strasznie ciężka chyba z tego co mi się wydaje.
Panjarek
Posty: 170
Rejestracja: środa 05 kwie 2017, 20:35
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Panjarek »

Coś w niej lepszego niż blf Q8 lub sofirn sp36?
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Mocarny No, wpadła w łapki. Ponad pół kg. klocuszka z aku. Za to M21C i M26C błąkają się po świecie :| Wczoraj po spacerku pół h w parkach dawała nieźle radę. Tryb spadł z najwyższego, ale i tak jest świetne. Mam zdjęcia, ale były zrobione telefonem. Kamera niestety została w aucie.
Panjarek Nie mam tych modeli aby porównać.
Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Mocarny »

Dzisiaj dostałem tego Convoy'a. Ciężki, ponad 600g, gruby... Sam nie wiem co o nim myśleć. Nie znajduję dla niej zastosowania, bo stosunek ciężaru i wymiarów do ilości światła jest dość słaby.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Mocarny, skąd zamówiłeś bo mój ciągle czeka na wysyłkę z banggood. Jeśli mówicie, że jest to średnio udany model to jeszcze mam szansę anulować zamówienie.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Mocarny »

Z Aliexpress ze sklepu Convoy'a.

Jak uważasz - jeśli nie jesteś przekonany to możesz poczekać aż ktoś ją zrecenzuje. Na pewno waży coś koło 630g, jest ciężka. O wiele bardziej polecam ci M21C, też doszła dzisiaj. Design świetny, wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Ta...jak ona się nazywa...Convoy jakieś skomplikowane nazwy daje ostatnio...A18? A może to było 4x18A? Albo 2^2+18A*4+2*7? Nie pamiętam...ten klocek no. No to barwa 5000K jest fajna, neutralna...to znaczy jest zielona jak dla mnie, ale w lesie to w sumie na plus.

Wykonanie na plus, o-ringi, reflektor i inne sprawy na pierwszy rzut oka porządne. Pytanie tylko: Po co ją mieć, skoro możesz mieć tyle światła z czegoś mniejszego i lżejszego?
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Świeci szeroko, daleko czy niezbyt daleko i niezbyt szeroko razem? Robi efekt WOW ilością światła czy raczej bez szaleństw?
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Mocarny »

Bez szaleństw. Jak ją zaświeciłem pierwszy raz, to było "...i to już? I to był max tryb?" Około 3500lm jest z niej. Jak na te wymiary to wydaje się mało, efekt WOW miałem jak było tyle samo światła z latarki wymiarów S2+. Dać tu 3xXHP70.2 i myślę, że byłby większy popyt.

A czy świeci daleko?
Czekaj, to wyjdę na balkon. Na szczęście pada, więc nikogo na dworze.
...
Boisko 50m dalej oświetla spokojnie. Ścianę sklepu 80m dalej również oświetla spokojnie. Na 150m też oświetla...ludziom okna :roll: Powiedziałbym, że bardziej daleko niż szeroko. Hotspot wyraźny, oddzielony od reszty, duży, bo XHP70. Nie pamiętam jak świeciła M3, ale ona miała OP, a tu jest SMO, więc świeci chyba bardziej na odległość niż M3.

Edit: A porównując barwę do SST40 5000K, barwa w 4x18A 5000K wydaje się baaardzo zielona. Ale to dlatego, że SST40 wydaje się mieć niski duv (zgaduję, nie sprawdzałem). Jak masz coś z tą SST40, to wiedz, że będzie bardzo zielona porównując.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Mocarny »

O ty, ale się pospieszyłeś! Już masz filmik? Ja to przez pierwszy tydzień od dostania latarki tylko na nią patrzę :razz:

Teraz już chyba zawsze jak będę widział twój fragment ze spacerkiem, to będę sobie przypominał ten komiks co wstawiłem pod tą dyskusją o twoich filmach :mrgreen: Ej ale bo nie obraziłeś się o to?

Mogłeś wstawić do tego filmiku jakąś muzykę, np. to
https://www.youtube.com/watch?v=wAqSWeykXrg

albo Audiomachine - Eternal Flame, też by było spoko :mrgreen: Ja tak sobie obejrzałem, z podkładem muzycznym w tle, polecam. Od razu są większe emocje.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Ten film nagrałem pierwszego dnia jak ją dostałem :) Jako że tylko teren, nie wrzuciłem filmu do działu recenzji.
Spoko, pełny luz. Spacerki i tak będą bo będzie mniej filmów już z mojej strony. Oddaję Tobie schedę w reckach ;)
Możesz wierzyć lub nie, podkład muzyczny tam jest. Cichy i spokojny.
Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Mocarny »

Powiedzcie, jeśli w tej latarce baterie są 4P, a latarka pobiera 5A, to znaczy, że na jedną baterię przypada 1,25A, tak?
ODPOWIEDZ