Lampka rowerowa z 3 latarek

co i jak zrobiłem...
pawulon
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 22 gru 2019, 12:29
Lokalizacja: skierniewice

Post autor: pawulon »

tak też uczynię
Awatar użytkownika
marcus
Posty: 257
Rejestracja: niedziela 20 kwie 2008, 13:33
Lokalizacja: Gorzów

Post autor: marcus »

ja mam 2 każda inaczej ustawiona, jedna z daszkiem 2 ustawiona wyżej, po co to razem robić
Ostatnio zmieniony wtorek 24 gru 2019, 09:36 przez marcus, łącznie zmieniany 1 raz.
pawulon
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 22 gru 2019, 12:29
Lokalizacja: skierniewice

Post autor: pawulon »

Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Co do 3 linka, podobne cudo masz z JULI i w zasadzie gotowiec https://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/ ... na-009405/
Mam ją, i aktualnie mieszane uczucia mam. Niestety testy przerwałem na rzecz innych latarek.
Dalej masz diody T6 i 15k lumenów, no cóż, zera zawsze były słabą stroną sprzedawców ;)
Jeżeli mam być szczery, odpuść wszystko. Szkoda przysłowiowego prądu na te cuda.
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

pawulon, z nimi nie wygrasz :)
To są fachowcy którzy siedzą w tym od lat i w takich przeróbkach doszli do perfekcji. Oni Cie nie zniechęcają a próbują naprowadzić na właściwe tory bo te błędne też już zaliczyli.
pawulon
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 22 gru 2019, 12:29
Lokalizacja: skierniewice

Post autor: pawulon »

Nie chcę z nimi wygrywać .

To że są fachowcami to już ich problem nie mój ;)
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Ale te Chińczyki łżą w tych opisach, :| a najlepszy jest ten "15 000 LM", może chodzi o Ligę Mistrzów. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Tyle że to nie Chińczyki a polskie opisy :) Uroki zasady kopiuj-wklej.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Przetłumaczony (bardzo nieudolnie) google'owym translatorem chiński bełkot jest nadal bełkotem, nie sądzisz chyba że to zweryfikował ktoś, kto zna choć podstawy naszej mowy:

"...
4. Wyposażony w wysokiej jasności importowaną diodę LED T6 XML, najlepiej produkować

5. wydajność kondensatora, niska energia gorąca, może osiągnąć 15000 LM

6. Ta lampa rowerowa Zoomable Regulowany akumulator

7. Instalacja: Konfiguracja lampy kierownicy może być używana jako reflektor może być również używany w kasku powyżej służyć do wielu celów"


Z resztą dane sprzedawcy:

Dealextreme E-Commerce Limited.
15, 3/F New City CTR 2 LEI YUE MUN RD KWUN TONG KLN HONG KONG
999077 HONGKONG

Rdzenie chińskich sprzedawców na Allegro jest obecnie całkiem sporo i w dodatku miewają dobre ceny.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

W zasadzie masz rację. Z resztą, z ręką na sercu przyznaję że aż tak nisko nie zszedłem w tym wpisie. Jak widzę tytuł z czapy, i danymi z kosmosu, to wymijam aukcje by nie tracić czasu. A że allegro jakoś tak mało przeglądam to przyznaję że mnie zaskoczyłeś tym opisem i zerknąłem głębiej. Widać "ulepszenia" allegro idą w najlepsze że taki bełkot przepuszczają w miejscu gdzie mają zostać tylko "fachowi" sprzedawcy.
Albo coś im nawala, albo te ich ulepszenia psu na budę idą bo robi się z allegro lokalny Aliexpress, przy czym tam po angielsku idzie zrozumieć o co chodzi, tutaj ni w ząb.
Ciekawe co wyjdzie z tą ich społecznością co mają wystartować. Coś czuję że to zamkną bądź moderacja będzie na bardzo wysokim poziomie.
Mociumpel
Posty: 2094
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Moderacja na allegro? dowcip roku ...
Skoro mimo zapowiedzi profesjonalizmu sitko cenzury przepuszcza takie kwiatki o aparycji chwasta to raczej należy ubolewać - jeśli cokolwiek sie poprawi to akurat w typowo allegrowobiznesowym wymiarze zajmie to kilka lat. Nie wierzę w nic co allegro obiecuje - poza podwyżkami - te zawsze sa prawdziwe i karygodne ...
pawulon
Posty: 23
Rejestracja: niedziela 22 gru 2019, 12:29
Lokalizacja: skierniewice

Post autor: pawulon »

Adres jest z chin ale tel podany warszawski ciekawe
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Mociumpel nie na allegro, ale na ich portalu społecznościowym czy co tam tworzą ("nowa przestrzeń do dyskusji i dzielenia się doświadczeniem dla kupujących i sprzedających". Jeżeli będzie swobodne wyrażanie opinii na temat sprzedających to już widzę kolejne ogłoszenia w stylu "kupię opinie na stronie społeczności allegro" albo będzie cenzura bo prawda w oczy kole. W końcu tyle cudów co się tam sprzedaje to głowa mała. Powyższe linki najlepszym przykładem. Jednak na chwilę obecną nie wiadomo nic konkretnie jak to będzie, więc to tylko gdybanie.
Mociumpel
Posty: 2094
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

W planach mają wywalenie indywidualnych na regionalne a na ogólnym tylko firmy - tego typu kwiatki TEŻ uważasz że zmoderują w sensie będą prześwietlać pod kątem poprawności polszczyzny czy czegokolwiek? nie sądzę - może za kilka lat jak im ktoś kole doopska smrodu narobi, ale póki co to pomaluśku będą i ślimaczyć.
Ostatnio zmieniony czwartek 26 gru 2019, 12:12 przez Mociumpel, łącznie zmieniany 1 raz.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Indywidualnych wypier... na zbity pysk i to dosłownie, bo to co zaoferowali jako alternatywę, czyli AL, to tak jakby ktoś splunął w twarz tym drobnym, prywatnym sprzedającym.
Jakaś pokraczna beta wersja, wykastrowana z podstawowych funkcjonalności za którą w dodatku każą sobie płacić 10% haraczu (absolutnie bezzwrotnego na dodatek).
Właścicielem portalu jest obecnie jakiś fundusz inwestycyjny, który ma maksymalizować zyski, jak wycisną co trzeba z platformy to się pozbędą balastu.
Z resztą praktyki jakie stosuje A były już opisywane w sieci nie raz, drobnych handlarzy pozbyli się by im nie bruździli, a i sprzedawców profesjonalnych trzymają chyba tylko po to by robili im darmowe sondowanie rynku i rankingi sprzedaży wypełniali. Portal przecież ma wgląd we wszelkiej maści zestawienia, statystyki sprzedaży wszystkich sprzedających, wiedzą z góry co się sprzeda i w jakich ilościach nawet, mogą "w ciemno" (a właściwie "w jasno"), wprowadzić daną rzecz z topu list sprzedaży do oferty swojego sklepu i mają nawet dosyć dokładną wiedzę jaką konkretnie ilość sztuk sprowadzić by wszystko zeszło i być pewnym sukcesu, wystarczy zrobić cenę nieco niższą niż reszta.
Przez to między innymi ma do A ostatnio zastrzeżenia UOKiK.
ODPOWIEDZ