Szukam linku do rozbudowanej wyszukiwarki latarek

....nie pasujące gdzie indziej...
Frument
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 03 lis 2015, 17:21
Lokalizacja: Rzeszów

Szukam linku do rozbudowanej wyszukiwarki latarek

Post autor: Frument »

Poszukuję linku do wyszukiwarki latarek gdzie można było podać parametry typu rodzaj zasilania, wymiary, dioda, ilośc lm, czołówka...itd.
Wiem, że gdzieś było na forum ale nie potrafię tego odkopać. Help.
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Re: Szukam linku do rozbudowanej wyszukiwarki latarek

Post autor: rafalklis »

Nie przypominam sobie takiej wyszukiwarki. W internecie też raczej takiej nie ma.
Możesz tutaj napisać co potrzebujesz i w jakiej cenie.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Szukam linku do rozbudowanej wyszukiwarki latarek

Post autor: Dziubek »

Kiedyś była taka porównywarka na www.flashlightreviews.com, ale widzę że ktoś odpuścił temat. Nie wiem czy chwilowo czy na dłużej.
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Re: Szukam linku do rozbudowanej wyszukiwarki latarek

Post autor: Mociumpel »

Nawet na "światowych" forach latarkowych "candle" czy "budget" trudno o tego typu zestawienie - z propozycji ogólnych to sugerowałbym podejść do tematu na 3 sposoby;
1. celowy - określasz co chcesz i podpowiadamy Ci swoje różne opinie - zapewne każdy poda swoje ulubione
2. zarysowy ze wskazaniami - zaglądasz np. na http://budgetlightforum.com/forum i tam dla subforum dla okreslonego typu zasilania latarki po prostu kartkujesz - sa tam recenjze, zajawki i dane.
3. ogólny - przeglądasz sobie sklep z podziałem na latarki np. https://www.banggood.com/Wholesale-LED- ... L&from=nav i szukasz

Zalecałbym od siebie hybrydę - najpierw zapytać, potem poszukać tematów tyczącej najbardziej chwalonych latarek na naszym forum, potem recenzji na budgetforumie i po wytypowaniu 2-3 konkretów poszukać w sklepach - w ten sposób odsiewasz kompletny chłąm a dostajesz to co sprawdzili inni - póki wybierasz PIERWSZY raz bez doświadczenia wybór sprawdzonych rozwiązań NIE GWAŁCI twoich wyborów - po prostu będziesz jak inni - zadowolony. Gdy zrozumiesz SEDNO swoich potrzeb świecąc i "paczając" lub rozumiejąc po prostu naturę światła w różnych modelach latarek poszukasz swoich indywidualnych rozwiązań.
Chyba że chcesz po swojemu be zapytań (jak np. ja) - to kartkuj wertuj i chłoń - po minimum pół roku dobrego wertowania i rozumienia tego co czytasz, będziesz miał wiedzę aby teoretyzować bez posiadania latarki ;)
Frument
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 03 lis 2015, 17:21
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukam linku do rozbudowanej wyszukiwarki latarek

Post autor: Frument »

Dzięki za podpowiedź. Prawdopodobnie strona już nie istnieje. Naprawdę pomocna była w przesiewaniu "badziewia". Obecnie zakupiłem Fenix HM65R wersja Superraptor. Zadowolony jestem z jej gabarytów i mocy. Ma swoje wady ale to może zrobię w dziale recenzji :D jakieś fotki dla potomnych. A wracając do tematu wyszukiwarki, szukam latarki czołowej o jak największej ilości lm w trybie już stałego świecenia (nie turbo na 30sek. :P ) Zasilanie obojętne. Gdzieś tam były dwie sztuki około 2000lm j chyba Acebeam H30 5 min w turbo I i jakieś mniej znane...Z góry dzięki za odpowiedź.
Frument
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 03 lis 2015, 17:21
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Szukam linku do rozbudowanej wyszukiwarki latarek

Post autor: Frument »

ODPOWIEDZ