Czym zastąpić wysłużonego "kwadraciaka"

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
kmicic
Posty: 29
Rejestracja: sobota 23 lut 2008, 15:20
Lokalizacja: Łódź

Czym zastąpić wysłużonego "kwadraciaka"

Post autor: kmicic »

Witam.

Jak się nietrudno domyśleć poszukuje nowej lampy na rower. Chce zastąpić mojego wysłużonego podwójnego „kwadraciaka” którego złożyłem sam ok 10 lat temu. Od tego czasu dużo się zmieniło a latarki za stówe z alle dają więcej światła od mojej konstrukcji.

Obecnie posiadam.

2 x Cree xp-g Q4 i Q5, Soczewka szeroka i wąska zamknięte w profilu kwadratowym.

Przetwornica EDIM z trzema trybami strobo, 450 mA, 900mA. Zamknięte w obudowie i zamontowane tak by można było zmieniać tryby bez odrywania rąk z kierownicy.

Pakiet 3 x 18650.

Poszukuje lampy która zastąpi moją wysłużoną lampe. Było by fajnie gdyby była możliwość sterowania bez odrywania reki z kieownicy. Przydał by się też tryb strobo do miasta. Nie jeżdżę wyczynowo, masto , nie oświetlone drogi w parku, i trochę lasu.

Kwota jaką jestem wstanie przeznaczyć to powiedzmy 200 – 300 zł. Chyba że będzie warto troche dołożyć. Ale im mniej tym lepiej. Proszę o jakieś porady czym się zainteresować. Zakupy chciał bym zrobić w PL.

Dzięki za rady, pozdrawiam.

Dodaje zdjęcia jak wygląda to obecnie.

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ