Brak grup trybów - Convoy S2+

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
an1994
Posty: 2
Rejestracja: piątek 20 lis 2020, 16:11

Brak grup trybów - Convoy S2+

Post autor: an1994 »

Cześć, zwracam się do was z prośbą o pomoc, ponieważ mam problem z niedawno zakupioną latarką Convoy S2+. Czy możliwe jest, aby nie posiadała ona dwóch grup trybów świecenia? Na najniższym poziomie latarka nie mruga, ponadto posiada inne tryby pracy niż te, które udało mi się znaleźć. Wygląda to mniej więcej tak: tryb najsłabszy, średni, wysoki, bardzo wysoki. Czy wychodziły takie warianty tej latarki, czy może nadziałem się na podróbę? Jakoś wykonania i moc oświetlenia sugerują raczej, iż jest to oryginalny produkt. Dzięki za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Brak grup trybów - Convoy S2+

Post autor: Dziubek »

Prawdopodobnie masz grupę 4 trybów, czyli jeden z nowszych sterowników. Jak masz jakiś model z diodą osram, samsung czy sst to już niemal pewniak że masz ten driver. Jednak jak podasz link gdzie ją dokładnie kupiłeś to będzie można powiedzieć coś więcej.
an1994
Posty: 2
Rejestracja: piątek 20 lis 2020, 16:11

Re: Brak grup trybów - Convoy S2+

Post autor: an1994 »

Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Brak grup trybów - Convoy S2+

Post autor: Dziubek »

Bingo :)
Lista sterowników, programów, różnych narzędzi 4 tryby (0.1% -3% -30% -100%)
PS. Na przyszłość bierz latarki od Simona (oficjalny sklep Convoy) z moim rabatem. Zostanie Ci kilka złotych. Dla przykładu ten model wyszedł by Ci 13.99$.
ODPOWIEDZ