Słuchawki Bluetooth z margaryną.

....nie pasujące gdzie indziej...
murgrabia1410
Posty: 909
Rejestracja: piątek 05 wrz 2008, 23:10
Lokalizacja: POLAND

Słuchawki Bluetooth z margaryną.

Post autor: murgrabia1410 »

W biedronce do margaryny Optima Cardio dodają słuchawki Bluetooth gratis. Cena za 2 margaryny + słuchawki 9,99 zł. Jakość wykonania dobra. Tylko jest jedno ale... Są to słuchawki mono. Można przez nie słuchać muzyki, oglądać multimedia, dzwonić itp. Tylko to mono... Dźwięk może nie porywa. Praktycznie brak basu. Głośność nie powala na kolana. Ale jako gratis są całkiem w porządku. Testowo obejrzałem kilka filmików na youtube itp. Dają bez problemu radę. Sparowałem je z każdym posiadanym telefonem na próbę (stary/nowy). Dodatkowo posiadają magnesy, co by nie spadły po powieszeniu na szyi. Nie jestem związany z tą firmą. Nie reklamuje jej. Tylko informuję. Nie ma informacji co to jest za model. Wykonanie : Chiny / Shenzhen. Ogólnie to mnie biedra pozytywnie zaskoczyła...
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć


Edit:
Słuchawki ładują się prądem 50mA. W instrukcji: ładuje- świeci na czerwono, naładowane- świeci na niebiesko? A tak prawdę mówiąc. Po naładowaniu gaśnie czerwona dioda i tyle. Ile mAh ma akumulatorek mikrus? Jak padną do zera. To podam dane po naładowaniu. Jak ktoś chce troszkę liznąć języka chińskiego. To jest okazja. Przy on/off i parowaniu. Coś tam mówią... Po podłączeniu ich pod usb w PC. Wywala nieznane urządzenie. Jakoś tam musieli wgrać firmware. Nie drążę tego tematu. Bo mi nie jest to potrzebne w żadnym stopniu.
Zasięg: raczej zależy od telefonu. Na jednym przerywa przez ścianę. Ale na innym bez problemu ciągnie przez 3 ściany.
ODPOWIEDZ