Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
milkoo
Posty: 61
Rejestracja: środa 12 paź 2016, 10:54
Lokalizacja: WP

Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Post autor: milkoo »

Czy da się kupić jakiś sensowny, a jednocześnie niedrogi zestaw (przód+tył) dla roweru dziecięcego w cenie do 50 PLN?

Zasilanie wystarczy AA, bo pewnie Li-ion 18650 to już wyższe koszty. Na dużej ilości trybów mi nie zależy, a najlepiej żeby było ich 2, max. 3 - ciągłe i pulsacyjne (pulsacyjne obowiązkowo). Tych zestawów będę kupował 4, może nawet 8 - stąd taka niska preferowana cena za jeden komplet.
Rowery użytkowane głównie na ścieżkach rowerowych i leśnych/polnych gruntowych drogach, z reguły w czasie dnia, czasami wczesnym wieczorem i jeszcze rzadziej po zmroku.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Post autor: ptja »

Jeden 18650 kosztuje od kilku do kilkunastu złotych, czyli koszt kilku wymian ogniw AA. Jeśli jest gdzie naładować, to ja bym w tej sytuacji wybrał jednak ogniwa wielokrotnego użytku.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
milkoo
Posty: 61
Rejestracja: środa 12 paź 2016, 10:54
Lokalizacja: WP

Re: Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Post autor: milkoo »

Nie wykluczam 18650, nawet wolę takie od AA jeśli w budżecie się zmieszczę ewentualnie nieznacznie go przekroczę.
milkoo
Posty: 61
Rejestracja: środa 12 paź 2016, 10:54
Lokalizacja: WP

Re: Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Post autor: milkoo »

Równo rok po założeniu tego wątku podjąłem męską decyzję i kupiłem 4 sztuki Lumintop B01.
Mam nadzieję, że to nie za mocne światło dla roweru z kołami 20" i ważniejsze - że żonie nie przyjdzie do głowy sprawdzić ile toto kosztowało :).
Budżet przekroczony kilkukrotnie, a jeszcze na tył muszę coś kupić.
Ponownie zwracam się z prośbą - co polecicie? Jeśli się da, to nie chciałbym wydać więcej niż 100zł (max. 150zł) w sumie za cztery światła na tył.
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Re: Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Post autor: megabit »

LUMINTOP BT1? Za $6 na aliexpress
milkoo
Posty: 61
Rejestracja: środa 12 paź 2016, 10:54
Lokalizacja: WP

Re: Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Post autor: milkoo »

Czy to jest jedyna słuszna opcja?
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1732
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Post autor: Dziubek »

Nie ma jedynej słusznej opcji. Na forach często przewija się Wall-e, ale ta lampka daje tak po oczach, że "wdzięczność" jadących za Tobą może nie być największa. Jak chcesz coś z lokalnego rynku to często przewija się marka PROX - to chińczyki z naklejką PROX-a i gwarancją w kraju. Jak się orientuje nie ma swoich produktów, ale przyznam że tematu nie śledzę.
milkoo
Posty: 61
Rejestracja: środa 12 paź 2016, 10:54
Lokalizacja: WP

Re: Niedrogi zestaw oświetleniowy dla roweru dziecięcego

Post autor: milkoo »

Dzięki.
ODPOWIEDZ