Jakiś plugin za zwykły starego typu halogen 40mm.

problemy z doborem podzespołów, elementów, przeróbkami itp., czyli jak zrobić to co sobie wymyśliłem
Awatar użytkownika
m-blue
Posty: 385
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 02:39
Lokalizacja: Częstochowa

Jakiś plugin za zwykły starego typu halogen 40mm.

Post autor: m-blue »

Witajcie, trochę mnie tu nie było, żona, dzieci.. ;) a tu widzę prawdziwa rewolucja była... cieszę się że się udało otrzymać forum. Dobrze do rzeczy.
Chciałem przerobić starą głowicę do nurkowania gdzie jest typowa żarówka halogenowa 12v /50w, zatrzymlem się na lokbinowowaniu elementów itp, ale może teraz już łatwiej trochę;) Potrzebowałbym cóż np 40, 50w z kolimatorami z wąskim kątem. Ktoś podpowie gdzie szukać? Szukałem pod plugin itp. ale słabo idzie.... są pluginy ale 10w na zwykłych smd.
Takie rzeczy znalazłem w klamotach ale to pewnie pod jakieś archaizmy...
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Re: Jakiś plugin za zwykły starego typu halogen 40mm.

Post autor: megabit »

35mm ma optyka Ledil Angie S/M - taka jak w Emisar D4SV2 w której bardzo ładnie układają się diody z nawet bardzo małą strukturą jak CSLNM1. Optykę i podłoże dostaniesz na intl-outdoor.com
Awatar użytkownika
m-blue
Posty: 385
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 02:39
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Jakiś plugin za zwykły starego typu halogen 40mm.

Post autor: m-blue »

Tak przejrzałem inne głowice i np taka jak niżej ma 7sztuk XML, kojarzysz może czy są jakieś gotowe płytki pod tę optykę, bo w klamotach moich ze zdjęcia jak wyżej to prawy dolny róg mi się wydaje , że to to... Ew. teraz kwestia drivera do tego... je się łączy w szereg, równolegle?
Pozdrawiam,
Michał
ODPOWIEDZ