Zakup budżetowej latarki

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
kamil79123
Posty: 16
Rejestracja: czwartek 19 sty 2017, 01:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakup budżetowej latarki

Post autor: kamil79123 »

Dzień dobry,
szukam latarki, która spełni poniższe wymagania:
  • do użytku w terenach górskich, w lasach;
  • budżet 150zł;
  • zasilana z akumulatora 18650 bądź wbudowanego.
Wcześniej miałem latarkę Convoy S2+, z której byłem całkiem zadowolony - niestety gdzieś się zagubiła.
W dodatku przy większym obciążeniu bardzo szybko się nagrzewała, że aż miejscami parzyła - wolałbym tego uniknąć ze względu na komfort oraz żywotność akumulatorów.
Czy jesteście w stanie mi coś polecić?
Mociumpel
Posty: 2094
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Re: Zakup budżetowej latarki

Post autor: Mociumpel »

1. Kup następce S2+ https://pl.aliexpress.com/item/1005002159206040.html - wersja 5000K/obudowa dowolna/XHP50.2 - latarka jest z ogniwem - zakładam przy tym że skoro miałeś 18650 to masz ładowarkę ...
2. latarka dużej średniej i dużej mocy (średnia to S2+ na max trybie a mocna to ta wyżej) ZAWSZE będzie się grzała - jedyne udogodnienie w tej powyżej że gdy zacznie zbyt mocno się nagrzewać to w sterowniku włączy się zmniejszenie jasności co spowoduje ustabilizowanie temperatury na "nie parzącej" - czyli nawet jak dasz na maksa to nagrzeje się dość szybko ale potem zmniejszy jasność do takiej aby "nie parzyła"
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Zakup budżetowej latarki

Post autor: pietros »

Może Wurkkos TS22? Mimo nieco większych rozmiarów możliwości o wiele większe niż S2+. Jasności o które S2+ ledwo zahaczała TS22 potrafi utrzymać przez całą pojemność akumulatora.
ODPOWIEDZ