G-Light s260

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
kamzak88
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 00:03
Lokalizacja: Gniazdow

G-Light s260

Post autor: kamzak88 »

Witam latarka nie uzwana w zasadzie wogole, dokupiłembaterie wlaczylem, pochodziła 2 dni i nagle przestała, brak reakcji,Wymienilem baterie - brak reakcji, jakies pomysły ?? da sie cos z tym zrobić ?

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
Ostatnio zmieniony środa 10 sty 2024, 10:44 przez kamzak88, łącznie zmieniany 2 razy.
Czuprynski96
Posty: 84
Rejestracja: środa 29 lis 2023, 20:12

Re: G-Light s260

Post autor: Czuprynski96 »

Że co robiłeś z tymi bateriami?? :shock:
kamzak88
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 00:03
Lokalizacja: Gniazdow

Re: G-Light s260

Post autor: kamzak88 »

dokupiłem :)
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: G-Light s260

Post autor: Dziubek »

kamzak88 pisze: poniedziałek 08 sty 2024, 13:31da sie cos z tym zrobić ?
Można by spróbować naprawić, ale to nie jest latarka, która ma jakieś sensowne podzespoły. Podejrzewam, że ktoś kto by to naprawiał to za sterownik zaśpiewa więcej niż ona warta teraz. Najlepiej rozkręcić i sprawdzić połączenia czy ciągłość obwodu aby odszukać uszkodzenie na główce czy "dupce". Możesz to dać komuś na serwis, za odpłatą, ale moim zdaniem, nie warto. Chyba, że chcesz sam się bawisz i w najgorszym wypadku po prostu wywalisz ją, ucząc się przy okazji jak to od środka wygląda.
Jak nie jesteś mega wymagający, polecam kupić https://www.action.com/pl-pl/p/3005843/ ... a-latarka/ 22 zł i pochodzi pewnie dłużej niż obecna. Mam ją w aucie, awaryjnie daje radę, w garażu/domu czy terenie, też da się przyświecić.
kamzak88
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 00:03
Lokalizacja: Gniazdow

Re: G-Light s260

Post autor: kamzak88 »

tez tak mysle ze nie warto, tutaj na forum za 100-150 juz fajna chlopaki maja latareczki, a ja za bardzo tez nie wiem jak się mam do niej zabrć ;)
Czuprynski96
Posty: 84
Rejestracja: środa 29 lis 2023, 20:12

Re: G-Light s260

Post autor: Czuprynski96 »

A mógłbyś ten wynalazek rozebrać? Sterownik wyjąć i pokazać jak to w środku wygląda? Da się w ogóle to wykręcić, czy sklejone na stałe? Jeśli ma potencjał na "moda", to może ja ją od Ciebie odkupię i sobie zrobię lampkę EDC. :lol:
Chociaż ja już mam pewne doświadczenie z tanimi latarkami "taktycznymi", często to są masakryczne buble. Miałem kiedyś jakąś za 100 zł latarkę "taktyczną" z militaria.pl, to rozpadła mi się w rękach, gwint się ukręcił. :lol:
kamzak88
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 00:03
Lokalizacja: Gniazdow

Re: G-Light s260

Post autor: kamzak88 »

no wlasnie ja tego nie umiem rozebrac wg mnie jest to na stale zrobione ;D https://mega.nz/folder/d9oHUKJD#VS1mOKrLrqplI-jBesBf6Q
Czuprynski96
Posty: 84
Rejestracja: środa 29 lis 2023, 20:12

Re: G-Light s260

Post autor: Czuprynski96 »

Tam w sterowniku masz dwie dziury na przeciwko siebie. Weź np. jakąś pęsetę, czy szczypce do pierścieni, jak takie masz, wetknij tam i spróbuj to odkręcić. Śrubokrętem, wkładając w jedną dziurę nie próbuj, lepiej w dwie i wtedy kręcić. Oczywiście wtedy jest ryzyko, że coś urwiesz, bo nie wiadomo jak to złożyli. Ale z tego co rozumiem, to latarka i tak już zdechła. Więc zrobisz to na własne ryzyko. :lol:
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: G-Light s260

Post autor: Dziubek »

Te sterowniki raczej nie były wkręcane, nie miały gwintów. Z reguly jakiś pierścień je trzymał i tutaj (prawdopodobnie) jest coś na jego wzór. Wygląda mi to na jakąś gumową uszczelkę/oring? Wtedy wystarczy ją wyciągnąć jakimś szpikulcem i powinien być dostęp.

obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
ODPOWIEDZ