opaska na głowę Fenix

Oświetlenie montowane na głowie
bergson
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 12 wrz 2010, 21:47
Lokalizacja: opole

opaska na głowę Fenix

Post autor: bergson »

Witam Wszystkich.Mam do was pytanie dotyczące opaski którą na która mógłbym zamontować latarkę Fenix LD 20.Znalazłem taką opaskę z firmy właśnie Fenix ale kosztuje 85zł więc trochę droga.Innej z Fenixa nie mogę znalźć.Możecie mi pomóc w tym temacie.Opaska nie musi być koniecznie z Fenixa ale dobrze by było.Proszę o jakieś propozycje.Dziękuję.
Awatar użytkownika
yano
Posty: 189
Rejestracja: wtorek 08 sty 2008, 22:06
Lokalizacja: LJA :-)

Post autor: yano »

Witaj!
Opaska z Fenix'a jest o tyle fajna, że posiada dwa solidne uchwyty i zasobnik na zapasowe baterie. Jeżeli zaś chciałbyś coś lżejszego, to może opaska Nitecore lub opaska Nite-ize
Możesz spróbować również z opaską z 4-7 z dyfuzorem . Jak możesz zobaczyć na trzecim zdjęciu w tej wiadomości dyfuzor Quark doskonale pasuje do Fenix'a LD 20.
Inne nie przychodzą mi do głowy.
Ewentualnie możesz spróbować wykonać samemu np. z dwustronnego rzepu i kawałka szerokiej gumy dzianej.
pozdrawiam
yano
pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano
Awatar użytkownika
mauzer
Posty: 220
Rejestracja: piątek 13 lut 2009, 18:19
Lokalizacja: Ziemia / KO13nc

Post autor: mauzer »

wielkie dzieki za ten temat :D juz zamowilem sobie i koledze opaski Nitecore :) to bylo cos, czego szukalem!

wczesniej mialem opaske diy robiona przez jakiegos asgowca-zajawkowca, ale to nadawalo sie tylko na helm, tasma byla waska i nie mozna bylo tu mowic o komforcie podczas uzywania tego nawet na czapce.

z kolei zakup czolowki odpadal ze wzgledu ze nie uzywalbym jej zbyt czesto, a posiadam juz dobre kilka latarek w swoim arsenale... :twisted:
ODPOWIEDZ