SSC P7 wreszcie z MCPCB i driver do tego

dane techniczne, zdjęcia i ciekawostki o diodach świecących
Serkules
Posty: 323
Rejestracja: sobota 19 sty 2008, 21:16
Lokalizacja: Świdnica Śl.

SSC P7 wreszcie z MCPCB i driver do tego

Post autor: Serkules »

Wreszcie coś się ruszyło w temacie SSC P7.
Spójrzcie na to:
https://www.kaidomain.com/WEBUI/Product ... ranID=4313

a tu jest driver:
https://www.kaidomain.com/WEBUI/Product ... ranID=4338
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Co z tego jak z KAI już nic nie kupie bo za każdym razem mam jakiś numer. A to z 3 dwa przyślą , dziś dostałem reflektor który zamawaiłem jako SMO a jest OP :evil: Już wole DXa.
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

To fakt.
tez musial bym byc zdesperowany zeby znowu cos u nich zamowic.
Poza tym ten driverek bedzie niezla grzalka, AMC bedzie "zbijal" napiecie z 4,5V(dla AA, pisali ze 4ry w opisie, czyzby 6V?) do 3,6V mniej wiecej, to 0,9V na sztuke, moc strat dla jednego AMC 0,9*0,35A~0,3W a tych AMC jest 8szt, tzn. 2,4W ciepelka na driverku.

No i pokazcie mi Enloopa ktory wg Kai da 1++ godziny 2,8A
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

A ja chyba zamówię tylko ten emiter z Kaido (poprzednie zamówienie z DXa anulowałem po tym jak okazało się jaki to bin/color). Muszę jeszcze rozkodować co dokładnie teraz na Kai oferują za P7. A tak jako ciekawostkę to ten driver przypomina złożone od dupki strony 2 regulatory na 4AMC jakie wyprzedają za grosze na DX i Kaido. Mam tego w domu ze 20szt, co prawda 3XAMC ale co stoi na przeszkodzie dolutować dwa równolegle i połączyć (zresztą tam są z tego co kojarzę wolne pola na laminacie dla nich).
Sometimes darkness can show you the light
Hoffer007

Post autor: Hoffer007 »

Ciekawi mnie juz ta diodka bareddzo dlugo, mialem kupic na DX ale jak powiedzieliscie o tym binie to juz nie chcialem,

Teraz widze ze tu mamy bin C za 28$ nie tak drogo, tylko ile sie czeka na przesylke od nich?

Az tak negatywnie oceniacie Kai? (nie doswiadczony jestem)

Co do driver-ka byl osobny temacik i na Maximie mozna zamowic sampla kostke ktora daje 3A (zamowilem i jeszcze nie dostalem)

Dla mnie troche bez sesnu jest zasilac ta diode z 1*AA (ale to juz tylko moje zdanie)
Serkules
Posty: 323
Rejestracja: sobota 19 sty 2008, 21:16
Lokalizacja: Świdnica Śl.

Post autor: Serkules »

Jeśli o mnie chodzi to mam problemy z DX. Z Kai jak dotychczas żadnych. Od stycznia nie mogę się doprosić mojej zawalonej wysyłki na Edisony z DX. Wiecej u nich już chyba nic nie kupię. :evil:

Za parę dni wracam do kraju. Czeka już na mnie próbka P7, lecz niestety bez radiatora, więc będę musiał coś wykombinować. Jeśli ta dioda się sprawdzi, to zamówię kolejne właśnie z KAI.
Hoffer007

Post autor: Hoffer007 »

Serkules, Chyba poczekam az przetestujesz sampla i nam cos powiesz. ;)
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Z DXem jest tak że nawet jak coś zawalą jak to napisaleś można sie z nimi dogadać. Z KAI zero kontaktu, nieprawdziwe dane podają (nie znają specyfikacji produktów). Nie ma sie czym zachwycać! Dziś dostałem 4 przesyłke od nich i to już 3 do której ma zastrzeżenia. nie tylko ja mam pecha do nich wiec.....
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

driver na 8xAmc faktycznie wygląda na klecony byle jak, zresztą kai u mnie przepadło- czekanie 2miechy na driver to przegięcie, potem na cpfmp info o szybkach powlekanych- zamówiłem- po 3tygodniach zrezygnowałem ze wszystkiego (sorka-idzie reklama i se czekaj potem nie wiadomo ile), podobnie driver który otrzymałem po 1,5miechu miał być 4xAmc, a był ino 3Amc i według kai wsio w porządku, never ever kai.
W DX bez problemu można anulować zamówienie (przez stronę w sumie) - do kai trza maile słać itd i czekać aż łaskawie odpowiedzą, eh
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

heh, przypomniales mi Pawle jak to ja ostatnio driverki zamowilem-tryby na AMC....czekaaaanie...przyszly-zero swiatla....reklamacja-przyszly......i zamiast kilku trybow i 3 grup-tylko tryby byly...nawet nie pamietam czy trzy czy mniej.
Dokladnie-no more KAI-no more tears :mrgreen:
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

eh na razie jest ciekawie na CPFMP
http://www.cpfmarketplace.com/mp/showth ... ost2143840
dioda zmieniła bin w dzień tak o...
a tu dla macających- jak zrobic driver z trybami pod nowe cudo
http://www.candlepowerforums.com/vb/sho ... p?t=192677
Serkules
Posty: 323
Rejestracja: sobota 19 sty 2008, 21:16
Lokalizacja: Świdnica Śl.

Post autor: Serkules »

Witam!

Z braku czasu i środków technicznych wysłałem sampla P7 koledze Hofferowi na testy. Niedługo powinien do niego dotrzeć.
Niestety nie dysponuję żadnym aparatem żeby zrobić zdjęcia i driverem na taki prąd.
Hoffer007

Post autor: Hoffer007 »

Juz wszystko przygotowane;)

Jak tylko bede pierwsze testy to dam znac;)
ODPOWIEDZ