Wasza ocena sklepów internetowych.....

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Wasza ocena sklepów internetowych.....

Post autor: lennin »

Zainspirowany moimi przejściami odnośnie różnych reklamacji gorzkich żalów na wadliwy niepełnosprawny towar postanowiłem wam opisać mój przypadek związany z DEREELIGHT .

Mianowicie zakupiłem DBSa po jakimś czasie i walce z wyłącznikiem okazało sie iz sprawcą migotania nieregularnego jest prawdopodobnie uszkodzony moduł. Migotanie widoczne w trybie niskim i średnim. W maksie nic specjalnego sie nie działo i ładnie świecił:) Po opisaniu problemu ALANowi sprzedawcy dereelight i próbach wyjaśnienia przyczyn tego stanu w trosce o zadowolenie klienta z produktu dostałem dziś odpowiedz:

Kod: Zaznacz cały

Thanks, I will send the 3SD pill to following address Monday.
I'm sorry you meet trouble.
Alan
:) Mają u mnie bardzo duży plus za to iż odpisują praktycznie w ciągu 24 godzin na meile. Nie domagałem sie nowego modułu tylko chciałem rozwiązać problem z migotaniem.

[glow=olive]Zgodnie z umową dostałem nowy moduł do deree :) Wsumie kolejny plus bo szybko wręcz ekspresowo! Nadmienmy że ten element latarki wyceniony jest na 32$ + koszty przesyłki więc.... Nic tylko polecać obsługe klijenta i firme.[/glow]


Z DX em różnie bywa, odpisują jak im sie zachce stosują metodę spychologii ale udaje sie wywalczyć co swoje zwykle.


KAI po prostu masakra. Nie odpisują, totalna olewka. Nie polecam nikomu. Przysyłają co popadnie nie udało mi sie uzyskać odpowiedzi na żadne pytanie, reklamacje czy specyfikacje produktu.

hkequipment sprzedawca na ebayu. Ciężko odpisuje na meile ale przesyłka przyszła bardzo szybko i po moim marudzeniu odnośnie JetBeama dostałem błyskawicznie drugiego. Nie wiem do tej pory czy to reklamacja czy błąd w wysyłkach ;) Godny polecenia zgodnie z moja prośba przesyłka opisana poniżej 30$ w celach wiadomych.

Czekam na wasze opinie w temacie. Wiem że podobne przypadki były opisywane żale w innych wątkach ale może warto zrobić jeden specjalnie poświęcony sklepom, reklamacją i podejściem do klienta. Często ludzie szukają informacji, gdzie jak i co dalej po zakupach. Nie pierwszy raz sie okazało że nie tylko sam zakup jest ważny ale i obsługa posprzedażna. Za często trafiają sie "buble" z którymi ciężko cokolwiek zrobić dlatego tak ważne jest potem podejście do reklamacji czy innych problemów przez sprzedającego!!!
Ostatnio zmieniony wtorek 29 kwie 2008, 22:46 przez lennin, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

...w sumie zgadzam sie z Tobą.Z DX i KAI mam podobne doswiadczenia.Kupuję w DEALEXTREME
POlecam też:

www.supertactical.com

http://www.hobbyngear.com/cubecart/ -Ci juz chyba wycofuja sie z latareczek,w obu kupowalem po kilka razy
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

W supertactical.com wczoraj kupiłem dwa reflektotki OP do jeta. 6$ nie majatek a warto mieć na zapas. Zobaczymy czy i kiedy dotrą :)
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

supertactical jest ok- jak strzelą babola (tam miałem z 1ą alfa) dosyłaja i czasami bonusik dadzą
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

Mam pytanie jak długo (ile dni roboczych) idzie do Was paczka z DX/Kai? W dx wysłali mi 19-04-2008, zastanawiam się czy na przed długim łikendem dojdzie (8 dni roboczych).

Wydaje mi się ze było gdzieś napisane ile standardowo idzie paczka, ale za nic nie mogłem znaleźć.
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

z trackingiem idzie parę dni : 3-6
bez trackingu kole 7-14
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

pawelsz pisze:z trackingiem idzie parę dni : 3-6
bez trackingu kole 7-14
Serio :shock:
Myślałem ze tracking tylko pokazuje gdzie aktualnie jest paczka :shock:. Niestety nie mam trackingu :evil:
Awatar użytkownika
pawelsz
Posty: 1706
Rejestracja: wtorek 13 lis 2007, 11:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pawelsz »

tracking pokazuje, ale widac gdzie jest, co się dzieje itd ino kończy sie przy wylocie z HK- w PL nie działa, podobnie jak tracking innych firm- ot za murzynami PL jest, smutna prawda
Awatar użytkownika
piXelRider
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 21:01
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: piXelRider »

Nie no, tracking w UPS działa :) Tylko dziwnie: już niby paczka jest w moim mieście i... nagle samolot dwa lotniska/checkpointy wcześniej się spóźnia przez co jednak kilka godzin dłużej czekam :P Magia ;)
kisi
Posty: 743
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 08:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kisi »

Ja juz od 2 dni mam napis:

Destination - Poland
The item left Hong Kong for its destination on 23-Apr-2008

I kiszka cisza... chyba posłali gołębiem pocztowym...
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

Czyli 2 dni temu paczka wyleciała z H-K i poleciała do PL. Także spokojnie :) teraz pewnie jest w Warszawie , potem kontrola celna, poczta polska i dopiero Twoja skrzynka :D. Jeszcze chwilę się zejdzie :/.
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Pamientaj że teraz wszystko w rękach polski wiec nie wymagaj cudów. I jeszcze nasze służby celne potrafią przetrzymywać przesyłki.
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
kisi
Posty: 743
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 08:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kisi »

Steff.k pisze:Czyli 2 dni temu paczka wyleciała z H-K i poleciała do PL.
Tia to rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego lot trwa 2-3 dni. Skoro tracking to chce wiedziec gdzie jest teraz... a teraz ona leci od 3 dni :)
Awatar użytkownika
lennin
Posty: 2104
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:31
Lokalizacja: Łódź

Post autor: lennin »

Tracking masz ale.... do granicy polski. Czyli wyleciała, i jet gdzieś! Pawelsz juz pisał że my jako kraj III świata nie potrafimy śledzić przesyłek a właściwie poczta polska. Więc nie marudź na DXa tylko na polska rzeczywistość(ospały UC i Poczte :P )
Obrazek Obrazek
Czy to jakaś nowa niesprecyzowana choroba? .....światła, światła więcej ŚWIATŁAObrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Moje świeże wrażenia z:
Deerelight
mieli w nosie wszelkie moje zapytania o stan zamówienia, ZERO odpowiedzi na dwa razy wysyłane pytania-dzięki za taki support.Towar doszedł.

kaidomain-dzisiaj robiłem zamówienie w nowym sklepie...nowa szata graficzna. bardzo bolesne to było, jakiś @#$%^& to chyba rozplanował, o błędach typu nie działające dodawanie nowego adresu do zamówienia nie wspomnę. Jakieś dodatkowe numery przy przedmiotach, nijak nie mające się do ID z linka przeglądarki-porażka. Już od dawna nic u nich nie brałem i kupuje jedynie na prośbę znajomych. Na ostatnie moje pytanie wysłane X czasu temu zero odpowiedzi...no ale po KILKU miesiącach towar doszedł.
ODPOWIEDZ