Jak zmieścić 2x 18650 do Maglite 2D

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Jak zmieścić 2x 18650 do Maglite 2D

Post autor: wolfj23 »

Zakupiłem powyższego brzdąca w alledrogo-promocji :mrgreen:
Chciałbym się zapytać czy macie jakiś pomysł na wypełnienie wewnątrz czymś tuby maglita 2D tak aby zredukować średnicę i wycentrować w niej dwa ogniwa lion 18650 :oops: ?
Znalazłem w necie gotowe rozwiązanie-tubkę ale zważywszy na cenę prościej było by kupić 2x li-ion D :zly:
Ostatnio zmieniony wtorek 08 mar 2011, 13:23 przez wolfj23, łącznie zmieniany 1 raz.
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
Awatar użytkownika
donpablox
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 29 lis 2009, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: donpablox »

kawałek rurki fi 32 PP - do zgrzewania,
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

A moim zdaniem sie nie da.
Z ciekawości sprawdziłem u siebie w magu i wejdą dwa ogniwa, ale po przetoczeniu
body do grubości ścianki takiej, jakie są w latarkach za 3zł..
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
jezjacek
Posty: 305
Rejestracja: czwartek 03 wrz 2009, 10:23
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: jezjacek »

DNF. :?:
wolfj23. Ja użyłem wewnętrznej tekturki od jakiegoś papierowego ręcznika, przeciąłem i dopasowałem do średnicy aku.
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

DNF, szeregowo :)
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

:oops: :oops:
No to nie zrozumiałem :)
Szeregowo jak najbardziej :) Przejdź się do sklepu typu castorama i dopasuj jakąs rurkę z PP.
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

dziękuję za rady :)

Maglita kupiłem dla potomności - tak więc nie będę go dewastował (pod diodę chyba kupię drugiego), Mag ma fajne skupienie, jednak za słabo świeci, właśnie wsadziłem Xenona od Maga 6D oraz koszyczki 3AA->D i czekam aż się dostatecznie ściemni :D na dzień dzisiejszy tyle na razie mogę zrobić, ale w planach myślę o jakimś żarnikowym szparaczu-wymiataczu :)
* Na początek planuję wsadzić reflektor z Al - OP http://kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=5632
* do tego szklaną szybkę http://kaidomain.com/ProductDetails.aspx?ProductId=1657
niestety te powlekane były o 2 mm za szerokie albo słabo szukałem

oraz zakupić http://www.amazon.com/Pelican-Rech-NiCa ... 63&sr=8-10

To zestaw dwóch żarówek Pelicana jedna ma 24W druga 11W :)

PS. Tak na marginesie zapytam jaki max prąd wytrzyma wyłącznik od maglita?
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
ODPOWIEDZ