mody maglite mini aa żarówkowa - poszukuję

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
kuku
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 07 sty 2010, 15:40
Lokalizacja: Zabrze

mody maglite mini aa żarówkowa - poszukuję

Post autor: kuku »

Znacie jakieś inne mody niż to:http://www.thetorchsite.co.uk/TerraLUX_TLE-5EX.html Mogą oczywiście być tylko opisy jak przerobić latareczkę na coś nowocześniejszego.
Mam takiego maglite i trochę szkoda się go pozbywać, szczególnie, że upgrade jest w cenie chińczyka średniej jakości, a wykonanie maglite jest miodne (kilka razy zaliczył upadek na kafelki i nie ma draśnięcia) tylko żarówka to już nieporozumienie w dzisiejszych czasach.
Ostatnio zmieniony wtorek 08 mar 2011, 21:41 przez kuku, łącznie zmieniany 2 razy.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Pisownia, pisownia i jeszcze raz pisownia!
Następnym razem się pogniewamy! Proszę zapoznać się z regulaminem.
kuku
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 07 sty 2010, 15:40
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: kuku »

Ty nie bić ;)- wszystko co mi przeglądarka podkreśliła na czerwono usunąłem i resztę czytałem parę razy. Nic więcej nie widzę.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

To może jednak podpowiem.
Kilka literówek można przeżyć, ot omsknął się alt.
Ale słownik nie podkreśli Ci braku wielkich liter oraz braku znaków interpunkcyjnych.
Proszę zadbać o to nastęnym razem.
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
wolfj23
Posty: 172
Rejestracja: czwartek 24 lip 2008, 03:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: wolfj23 »

Te 140 Lm z diody z moda to nie jest tak znowu tak źle.. zresztą można czasem terraluxa uświadczyć na allegro. Fakt latarki na 2xAA zrobione od początku jako diodowe mają większą moc... ale tam z uwagi że były od razu robione pod diodę lepiej odprowadzane jest ciepło.
Terralux nie stosuje najnowszych emiterów... Zresztą stare czy nowe ilość lumenów zapewne spada z czasem od uruchomienia latarki z uwagi na wysoką temperaturę emitera... zresztą jeśli ciągle chcesz mieć swojego maglita tyle że z wygarem to chyba jedyna dostępna w PL propozycja :)
140 lm z diody vs 15 z kryptonowej żarówki robi dużą różnice :)
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
MK1
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 23 wrz 2008, 15:19
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: MK1 »

hej
http://www.lambdalights.com/miniprokit2.html tylko zamiast Luxeona dajesz Xp-g a głowicę od minimaga można delikatnie podtoczyć i mieści się ref o średnicy 20mm np. IMS No i już mamy fajne światełko ;)
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

A gdy się boimy lutownicy oraz brak w zbiorach MAX'a1795/6/7 to:
http://www.shiningbeam.com/servlet/the- ... ard/Detail
Całkiem fajny driverek, tylko przy low strasznie "niebieszczy"
Pozdrawiam
DNF
ODPOWIEDZ