Grega modyfikacja Solarforce L2P, moduł XM-L U2 1C, T5 4B

co i jak zrobiłem...
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Jack21, jesteś w posiadaniu latarki, która nie ma sterownika programowalnego, ponieważ taki nie istniał w tym czasie. Zapraszam na maila, Twój driver można przeprogramować.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Jack21
Posty: 3
Rejestracja: środa 31 paź 2018, 15:27
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: Jack21 »

Zdecydowałem się odesłać latarkę w celu przeprogramowania. Po dłuuuugim (jakies 2 tygodnie) oczekiwaniu na przesyłkę zwrotną (już zacząłem mieć wątpliwości czy wogule odzyskam tą latarkę) latarka trafiła znów w moje ręce i od razu postanowiłem przetestować to "cudo", zobaczyć opcje programowania w akcji i ustawić według własnego widzimisię. No i zaczęły się "schody". Włączyłem latarkę, klikam i zdziwienie - nie działa jak przedtem, tryby się nie zmieniają. Po dłuższej chwili coś się zmieniło, wpadł inny tryb, działam wiec dalej. W końcu coś zaczołem rozgryzać. Udało się! "Odkryłem" 3 tryby, później stroboskop. Po dłuższej walce udało się w końcu wykonać 16-sto klik (raczej przypadkiem bo klikac należy tak szybko, że nie nadążałem liczyć kliknięć) i odblokowałem funkcje 6 - 8 kliku. Później poszło już z górki. Na pewno trzeba spędzić trochę czasu przy takiej latarce aby nauczyć się tych wieloklików i wyeliminować przypadkowość ale jest pewnie do opanowania choć -szczególnie na początku- wcale takie łatwe nie jest. Ogólnie jestem teraz zadowolony i mam nadzieje, że latarka znów parę lat mi posłuży
Ostatnio zmieniony czwartek 22 lis 2018, 22:42 przez Jack21, łącznie zmieniany 1 raz.
modzel
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 07 mar 2019, 11:00
Lokalizacja: z miasta

Post autor: modzel »

Czy głowice to element wymmieny?
Mam wersję 970 lumenów, chętnie podmieniłbym na tą od 1800 lumenów.
Co musiałbym kupić, żeby to działało i było bezpieczne dla latarki.

Latarka ma ok 4 lat
Awatar użytkownika
greg
Posty: 3535
Rejestracja: środa 08 paź 2008, 00:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: greg »

Wymienny jest moduł w głowicy, nie cała głowica. Czyli element z LED(ami), optyką i sterownikiem LED.
Zapraszam na maila po szczegóły.
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
ODPOWIEDZ