Dealextreme i PayPal - HOW TO

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Jak kupowałeś akumulatorki, to poszły przesyłką morską, czyli pewnie za miesiąc dojdą.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Kielek
Posty: 261
Rejestracja: czwartek 21 sie 2014, 00:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielek »

No to sobie poczekam. Na szczęście na zwykłych AAA latarka świeci przyzwoicie, a ładowarka co prawda zamówiona, ale jeszcze nie wysłana :)
dariuszek
Posty: 22
Rejestracja: piątek 06 lut 2015, 09:17
Lokalizacja: Wawka

Post autor: dariuszek »

Panowie są może jakieś dostępne kupony w DX???
szakalaka
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 14 gru 2008, 04:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: szakalaka »

Koledzy aku zawsze dx wysyła wodą ??
Gdzie sprawdzić tracking bo klikam na ich stronie w nr trakinku i wyskakuje strona z krzaczkami :cry:

No i jeszcze większa kaszana :oops: klikałem klikałem i na klikałem :oops: jakoś kliknąłem że przesyłka do mnie doszła :( i przysłali mi maila

Dear Andrzej,
Thank you for confirming that you have received order 150407001017124104.We hope you are enjoying your purchase. We would like to invite you to review and rate your product so that other users can benefit from your experience. Accepted reviews will earn you DX points or Gift Cards which you can use for discounts on future orders.


Jak można to odkręcić i powiadomić ich że to pomyłka i nic nie dostałem.

PS. Trzeba poważnie pomyśleć o nauce zagranicznego języka :mrgreen: a nie jak dziecko we mgle :oops:
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Witam.
Pierwszy raz mam problem z Ebajem.
A mianowicie zakupiłem przed chwilą dwa przedmioty u jednego sprzedawcy tyle że nie płaciłem od razu za pierwszy a dopiero po kupnie drugiego przedmiotu chciałem to zrobić. Tylko właśnie jak to zrobić? Nigdzie nie widzę tych zakupionych przedmiotów abym mógł za nie zapłacić. Gdzie tego szukać?
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Spróbuj "Purchase history" na my.ebay.com
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

No nie mogę nigdzie nie ma zakładki "kupione" lub coś podobnego. Nie mogę zapłacić za ten przedmioty ani kliknąć jeszcze raz "kup teraz" bo mam komunikat "Niestety, sprzedawca tego przedmiotu nie może obecnie odebrać należnej płatności."
I teraz rób co chcesz.
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

To może u sprzedawcy coś nie gra, bo "pomoc" opisuje to tak: http://pages.ebay.com/help/pay/paypal.html#multiple
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Dobra poszło kupienie jeszcze raz tego samego. Coś musiało być nie tak u sprzedawcy bo ten pierwszy zakup też był niewidoczny na ebay-u.
Swoją drogą Piciex to kolejny moduł bluetooth ze wzmacniaczem PAM8403. Będzie można potpatrzeć "jak to się robi".
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

ProLight
Posty: 1142
Rejestracja: wtorek 06 gru 2011, 01:16
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: ProLight »

Panowie dostałem takie coś:

I can offer you, But you will bear the freight. Please offer me your express account.

Dostałem to w odpowiedzi na reklamację, dostanę towar za free ale muszę zapłacić za przesyłkę i nie wiem o co im chodzi, jak to mam zapłacić?
Główny spammer tego Forum ;)
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

Wybaczcie odkopanie tematu po latach, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Wszystko co znajduję zostało napisane dawno temu i nie wiem czy jest jeszcze aktualne. Próbuję zacząć korzystać z PayPala, a trochę boję się eksperymentować z pieniędzmi, bo PayPal straszy jakimiś dodatkowymi opłatami w wysokości 30zł jeśli coś się nie uda.

Chcę móc przelać sobie pieniądze z konta na PayPala, zapłacić za zakupy w Chinach i przelać sobie ewentualny nadmiar czy zwrot z PayPala znów na konto. Pierwsze dwa punkty umiem, ale nie wiem co z przelewem z PayPala na konto. Czy aby to było możliwe muszę powiązać swojego PayPala z kontem bankowym (nie kartą)? Wiem, że dane muszą się zgadzać, ale nie wiem czy należy wcześniej powiązać konto, czy nie jest to konieczne. PayPal zachęca do powiązania pisząc o jakiś punktach lojalnościowych, a ja nie chcę żadnych punktów, tylko chcę mieć możliwość przelania pieniędzy z PayPala znów na konto. Nie chcę też dodawać swojej karty.

Potrafi mi ktoś udzielić konkretnej odpowiedzi? Wszystkie inne już widziałem, tylko konkretów nie mogę znaleźć. :wink:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

Tak, musisz powiązać konto.

Kartę też polecam podpiąć, oczywiście nie główną, bo przecież warto mieć kilka. Wtedy nie ma wygodniejszego płacenia w sieci, płacę tym nawet w kraju jak się da :mrgreen:
Tomeqp
Posty: 954
Rejestracja: niedziela 22 lis 2009, 20:06
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tomeqp »

maba pisze:Kartę też polecam podpiąć...
Polecasz, ale nie jest to konieczne? Wystarczy samo konto powiązać i już mogę sobie z PayPala znów na konto przelać, tak?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
maba
Posty: 547
Rejestracja: niedziela 28 gru 2008, 02:28
Lokalizacja: PDK

Post autor: maba »

Tak, w końcu przelewasz na konto :razz:
ODPOWIEDZ