Doradztwo W Wyborze

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
HUbex
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 09 cze 2014, 23:40
Lokalizacja: Polska;Mazowieckie;Siedlce

Doradztwo W Wyborze

Post autor: HUbex »

Witam Wszystkich bardzo serdecznie ,jako iż jestem nowym użytkownikiem tego zacnego forum ,chciałbym pokrótce się przedstawić oraz zadać kilka nurtujących mnie pytań. Więc nazywam się Hubert zamieszkuję kolejno Polskę;Mazowsze;Siedlce i na karku mam 22 wiosny.

Moje pytanie dotyczy porównania , ewentualnego tuningu aż wreszcie pomocy w wyborze latarki rowerowej. (Przeczytałem już nie jeden temat dotyczący latarek lecz im więcej tym człowiek bardziej głupieje)
Świecidła będę używał dosłownie wszędzie miasto ,peryferia miasta ,okoliczne lasy aż po doliny Bugu. Od latarki oczekiwałbym w miarę mocnego światła oraz rozproszenia. Latarki z ZOOM totalnie mnie nie interesują ,ponieważ do niczego się nie nadają. Trupie światło ,okropne odcięcie wiązki oraz zero doświetlenia pobocza.
Budżet w jakim chciałbym się zmieścić wynosi 270 złociszy. (Mile widziany zestaw latarka ,ogniwo/pakiet ,ładowarka)

Moje myśli krążą nad:
-SolarStorm x2
-Mactronic Noise 500lm
-Mactronic Moon 500lm
-Bocialarka 800lm
-Convoy s2 s3

Jestem otwarty na inne sugestie ,lecz prosił bym o opis.


Prosze wybaczyc długa lekture ale potrzebuje światła.

Pozdrawiam HUbex
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Za tą kwotę to 3szt Convoy S2 z akusami i ładowarką (lub kilkoma).
Zobacz w moim podpisie moją wizję. Każdemu z sensownym budżetem będę polecał taką opcję, bo naprawdę daje dużo frajdy z jazdy rowerem po zmroku w każdej sytuacji. Nie jest wtedy ważna moc ale ładne rozłożenie światła. Pojedyncza latarka nie zadowoli Cię całkowicie.
ODPOWIEDZ