Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
megabit
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek 20 gru 2010, 11:26
Lokalizacja: Sady

Post autor: megabit »

Volvo C30, na dzielnicy co drugie Volvo jeździ bez grilla. Znowu kilka stów jak psu w nie powiem co.
ojtam
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 02:37
Lokalizacja: Zielonka

Post autor: ojtam »

Zapewne grill jest dla złodzieja bardzo łatwy do wyciągnięcia. Nie da się tego grilla jakoś przytwierdzić bardziej na stałe, tzn. w niewidocznym miejscu przykręcić do zderzaka czymś ala wkręt w paru miejscach? Złodziej raczej się szarpał nie będzie, bo ze zniszczonego grilla żadnego pożytku mieć nie będzie. No chyba, że to trafi się jakiś frustrat. Co prawda kojarzą mi się stare dzieje, ale kiedyś takie rozwiązanie potrafiło ochronić przed utratą łatwo wyjmowanych przednich kierunkowskazów.
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Kiedyś w hondach type r kradli, to ludzie od środka silikonem do szyb samochodowych do maski przyklejali i pomagało.
ojtam
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 02:37
Lokalizacja: Zielonka

Post autor: ojtam »

O przyklejeniu też myślałem, ale to czasem ryzykowne rozwiązanie, gdy np. tylko w ten sposób można dostać się do jakiejś niewygodnej śruby. Wtedy może nie być wesoło, ale to wszystko zależy od konkretnych rozwiązań w danym modelu auta.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam

Wczoraj pojechałem do pracy na 6:50, a wróciłem po 25h, czyli dziś... Odbiory inwestycyjne.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Pyra pisze:Witam

Wczoraj pojechałem do pracy na 6:50, a wróciłem po 25h, czyli dziś... Odbiory inwestycyjne.

Pozdrawiam
To współczuję. Mam nadzieję, że firma choć na tyle uczciwa/ludzka, że z 3 dni Cię do pracy nie wpuszczą... Choć w sumie jeżli firma się zgadza na taki czas pracy, to nie mam przekonania... :/

Pozdrawiam!
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
marmez pisze:Choć w sumie jeżeli firma się zgadza na taki czas pracy, to nie mam przekonania... :/
Oficjalnie, firma o tym "nie wie", ale zadanie trzeba odwalić. Dziś trochę nocy zawalone, bo spadł śnieg i wyszło kilka problemów, a teraz do pracy od rana...


Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Testowałem wieczorem 2 latarki przez okno i ich nie wyłączałem tylko świeciłem raz jedną, raz drugą (żeby łatwiej wychwycić różnice), przy czym tą, którą nie chciałem oświetlać terenu przytykałem do ciała (bluzy) na kilka sekund. Patrzę dziś a w bluzie dziura. Z początku nie wierzyłem, że to od latarki ale świecący na maxa S2+ 3xXP-G3 ze sterownikiem FET wypala dziurę po 3-4 sekundach. Powtórzę jeszcze raz - wypala dziurę, nie tylko kurczy materiał albo podtapia - wypala.
Bluza 100% poliester.
Obrazek
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

ElSor pisze:Testowałem wieczorem 2 latarki przez okno i ich nie wyłączałem tylko świeciłem raz jedną, raz drugą (żeby łatwiej wychwycić różnice), przy czym tą, którą nie chciałem oświetlać terenu przytykałem do ciała (bluzy) na kilka sekund. Patrzę dziś a w bluzie dziura. Z początku nie wierzyłem, że to od latarki ale świecący na maxa S2+ 3xXP-G3 ze sterownikiem FET wypala dziurę po 3-4 sekundach. Powtórzę jeszcze raz - wypala dziurę, nie tylko kurczy materiał albo podtapia - wypala.
Bluza 100% poliester.
[url=http://www.swiatelka.pl/upload_img/miniaturki/IMG_58822dbfccf976196.jpg]Obrazek[/url]
No, to Panie do miecza świetlnego już tylko krok. :mrgreen:

__
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Przecież to było do przewidzenia. Sam kiedyś wypalilem dziurę w kieszeni kurtki zwykłym S2+ na 2,8A.
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Jak będziecie widzieć na ulicy osobę z wypalonymi dziurami w okryciu wierzchnim to wiedzcie, że na pewno sprawdzała latarki :P
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
rc.poznan
Posty: 156
Rejestracja: środa 28 paź 2009, 21:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rc.poznan »

A mnie smutek ogarnia po zmianie jaki dokonał się w dziale handlowym i nowym regulaminie do niego :(
Świeć przykładem i nie tylko ;)
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Kupiłem LEDowe postojówki o TAKIE - dziadostwo zepsuło się po niecałym tygodniu. Teraz działają póki się nie zagrzeją.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Volo
Posty: 455
Rejestracja: sobota 03 wrz 2011, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Volo »

Fluxor, miałem je oraz inne podobne, nawet takie niby na XB-D, niby po 12 sztuk diodek, mega power i mega lipa się okazała.
Obecnie jeżdżę na Osramach W5W 6000K i dają radę (tylko ta cena).
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam

Pierwszy raz od kilku ładnych lat.... się wywaliłem. Poślizgnąłem się dochodząc do auta, na lekkim wzniesieniu, noga mi sama uciekła w tył. Nadgarstek mnie boli jak diabli, ale całe szczęście nie puchnie.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
ODPOWIEDZ