Lakier chrom do polakierowania odbłyśnika

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

A nie mówiłem , miałeś zostawić jak było . Może i zmatowiona folia by dawała 3% mniej światła ale latarka by wogóle działała :mrgreen:

Cyrklem gmerać w ledzie :smile:
elektroda.pl
Awatar użytkownika
KoloManolo
Posty: 33
Rejestracja: piątek 23 lip 2010, 01:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KoloManolo »

krzycho123 pisze:A nie mówiłem , miałeś zostawić jak było . Może i zmatowiona folia by dawała 3% mniej światła ale latarka by wogóle działała :mrgreen:

Cyrklem gmerać w ledzie :smile:
Gmerałem bo powstały artefakty po odczepieniu się soczewki diody więc to już totalnie mnie zdenerwowało. Musiałem to na siłe poprawić i poprawiłem :oops: - efekt już znacie .

Czekam na nową latarke, jutro powinna być już u mnie no i nie zamierzam jej już nawet najdelikatniejszą szmatką czyścić .

Tą raczej sprzedam bo nie mam takiej pinsety jak ten gość, który ją tu rozkręca do tego dochodzą wydatki na diode i poprawe "odbłyśnika" chociaż jeśli ktoś nie jest takim pedantem jak ja to mu nie będzie przeszkadzało.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2zXm-u_oSSw[/youtube]
Ostatnio zmieniony czwartek 09 gru 2010, 21:46 przez KoloManolo, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Rysiu.
Posty: 1461
Rejestracja: poniedziałek 12 paź 2009, 22:30
Lokalizacja: południe

Post autor: Rysiu. »

Tą pigułę można wykręcić nożyczkami lub małym śrubokrętem. Na początku lekko popukać żeby puściła a potem już gładko leci.
Awatar użytkownika
KoloManolo
Posty: 33
Rejestracja: piątek 23 lip 2010, 01:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: KoloManolo »

Rysiu_01_92 pisze:Tą pigułę można wykręcić nożyczkami lub małym śrubokrętem. Na początku lekko popukać żeby puściła a potem już gładko leci.
Próbowałem i nic nie wychodzi przy moich postępach w naprawie zaraz pigułę rozwale :-|

Po 40 minutowej walce udało się ... Dwa gwoździe i dwa klucze hydrauliczne.



update: 14.03.2011

Najłatwiejszym sposobem na rozkręcenie tej latarki jest:

1.Złapać za głowice i za korpus
2.Odkręcić tak jak odkręca się zoom
3.Kiedy poczujesz na końcu opór , kręć dalej na siłę aż wykręcisz korpus z piguły
4.Odkręć z głowicy i wyciągnij soczewke
5.Gwoździem wykręć driver

Skręcenie obudowy odwrotnie z tym, że na końcu należy trzymając korpus dokręcać driver gwoździem, dopiero potem zakładamy soczewke.
ODPOWIEDZ