givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

....nie pasujące gdzie indziej...
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

givingassistant.org cashback gearbest.com i banggood.com

Post autor: fxxx »

W związku z częstymi pytaniami na PW o givingassistant.org wklejam tutaj mały tutorial jak z tego skorzystać.

A co to? Cashback od 2% to nawet 12% się zdarzało. Działa na pewno ze sklepami wymienionymi w tytule.

PAMIĘTAJCIE O PŁATNOŚCI PAYPALEM! (oczywiście poza ali)
Odradzam przelewy24 na gearbest.
Moje opinie o sklepach:
Gearbest raczej odradzam, a już na pewno nie kupujcie tam nic drogiego, support to porażka.
Banggood-wszystko w porządku, ale z perspektywy konta VIP4-piszę ticket i zawsze załatwiam to co chcę.
Tomtop-kupiłem tam drona i baterię, nie musiałem nigdy korzystać z supportu. Wysyłka bez VAT często w cenie przedmiotu.
Aliexpress-tutaj za sprawą ochrony kupującego wszystko jest ok, tzn zawsze pieniądze można odzyskać :)
1. Wyłącz wszystkie adblocki i inne dodatki w przeglądarce.
2. Uruchamiasz przeglądarkę w trybie incognito
3. Wchodzisz na givingassistance.org, robisz konto na maila używanego na paypalu
4. Wyszukujesz w GA sklep w których chcesz zrobić zakupy-czyli geeabest albo banggood zapewne.
5. Wyskakuje okienko z informacją z kuponami i na dole jest przycisk shop now-klikasz w niego :)
6. Na nowo otwartej karcie robisz zakupy logując się wszędzie NA KONIEC w koszyku.
7. Płacimy paypalem normalnie i to wszystko w zasadzie.

Jeżeli jest ok to w zakładce z GA widzimy cashback clicks i w event zaliczony cashback po kilku godzinach. Jeżeli nie dostaniemy maila to piszemy przez 'contact us', odpowiedz jest BARDZO szybko. Wymagany w miarę angielski ;)


Jak ktoś chce mój reflink to proszę Rejestracja z reflinka daje 5$ na starcie. Wypłaty są od 5,01$. Ja za rejestrację też dostaje 5$:)



https://givingassistant.org/?rid=TP1D42VJGy
Ostatnio zmieniony wtorek 24 paź 2017, 07:17 przez fxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
kriska
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 18 lis 2013, 18:56
Lokalizacja: PL

Giving Assistant - cashback za zakupy w Internecie do 12%

Post autor: kriska »

Jeśli zarejestrujecie się z *tego linku* otrzymujecie na start $5 za sam fakt zarejestrowania się w serwisie.
Ostatnio zmieniony czwartek 07 kwie 2016, 10:18 przez kriska, łącznie zmieniany 1 raz.
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

No ładnie, zagwarantowałeś sobie bana pierwszym postem.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

hoka, nie 1wszy a 3ci Poza tym to pierwszy temat o GA na forum, więc zostawiam na "spamowanie" reflinkami.
Kafar
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek 07 paź 2013, 09:33
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Kafar »

Temat pojawiał się już wcześniej w "Dobra Cena" ale rzeczywiście samego tematu o GA nie widziałem :)
Skoro ElSor pozwala spamować reflinkami, no to jak by ktoś mógł, to proszę kliknąć
Tutaj

Ja póki co zrobiłem jeden zakup przez GA i doliczyło mi 1,93$ do konta.
Zobaczymy z czasem jak to będzie, czy da się tą kasę wypłacić ;)
wujek_red
Posty: 253
Rejestracja: wtorek 05 mar 2013, 23:07
Lokalizacja: slask

Post autor: wujek_red »

Zrobiłem tak raz zakupy na GB i niby mam naliczone 0,83. Jednak nim to zostanie na główne przelane to chyba jakiś czas musi minąć i dopiero wtedy można wypłacać grosiwo powyżej 5$. Jak dojdzie do wypłaty to będzie znaczyło, że to to działa. Aha, z tego co widzę, można nie być sępem i przeznaczyć tą kasę na jakiś cel dobroczynny. Ustawić można to procentowo, także i mamy cukierek i zjemy cukierek ;)

Jak komu się nudzi i chce to może z mojego się zarejestrować.

Jeszcze na koniec, gdzieś na grupach aliexpresowych zalecali aby wchodzić w sesję prywatną i wtedy niby namieszać się nic nie może. Niby też wymóg jest taki aby zaczynać zakupy z pustym koszykiem. Nie wiem czy to jest konkretny wymóg i może nie zaliczyć rzeczy już będących w koszyku, ale gdzieś takie obostrzenie chyba było opisane. Warto chwilę poświęcić aby zapoznać się z tym jakie są wymogi i warunki.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Temat założyłem tydzień temu w różnościach, proponuję skasować. Opisałem tam też dokładniej jak to przebiega.
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p=222099#222099

Cashback działa, sam dostałem już 23$ po dwóch miesiącach (taki okres kadencji jeśli na gearbest.com)
szakalaka
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 14 gru 2008, 04:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: szakalaka »

Panowie wytłumaczy mi ktoś "jak krowie na rowie" jak i co napisać w sprawie nie naliczenia zwrotu za zakup :( nie mogę znaleźć tego "contact us"
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.
anduril
Posty: 85
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 12:40
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: anduril »

szakalaka pisze:Panowie wytłumaczy mi ktoś "jak krowie na rowie" jak i co napisać w sprawie nie naliczenia zwrotu za zakup :( nie mogę znaleźć tego "contact us"
Prawda, nie jest łatwo znaleźć, też długo szukałem. Trzeba się przeklikać przez Help -> General i trafiasz tu:
http://help.givingassistant.org/article ... -assistant

Pisz na help@givingassistant.org, odpowie któryś z konsultantów ze swojego adresu i wtedy już piszesz z nim.

EDIT: niezamaco :)
Ostatnio zmieniony wtorek 26 kwie 2016, 15:46 przez anduril, łącznie zmieniany 1 raz.
szakalaka
Posty: 94
Rejestracja: niedziela 14 gru 2008, 04:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: szakalaka »

dziękuję anduril :mrgreen:
Lepsza mała pomoc , niż wielkie współczucie.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

del
Ostatnio zmieniony wtorek 24 paź 2017, 07:18 przez fxxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lumenoman
Posty: 71
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2015, 19:29
Lokalizacja: Będzin

Post autor: lumenoman »

jaka jest ogólna koncepcja tej strony? cel charytatywny?

PS.: ref link
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

celem tej strony jak każdej innej jest zysk, nic innego. Dziś informacja kto i co kupuje jest w cenie.

btw na wykopie coś piszą źle o planetplus, nie wiem czy to po akcji z 15% na aliexpress czy coś innego.
Awatar użytkownika
Uka
Posty: 437
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uka »

Sprawdzę i ja jak to działa, zazwyczaj zapominam o opcji.

Mój ref link.

https://givingassistant.org/?rid=jx5gxrSUF7
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

UWAGA UWAGA!

GA oferuje cashback 6% na aliexpress! :)

Niech się planetplus cmoknie, u nich nawet nie ma jak wypłacić pieniędzy :)
ODPOWIEDZ