projekt Ebola - lampka na rower

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Latarki wróciły z anodowania, HA III , kolor stalowy, na dniach trafią do grawerowania. Z racji iż nie bardzo przypadła nazwa do gustu co po niektórym :wink: lampka zmieni nazwę na
I.L.L. Falcon - dla zainteresowanych dlaczego I.L.L. wyjaśniam iż to nazwa mojej firmy i oznacza Infinity Led Light dodatkowo będą numery seryjne i może coś jeszcze. Grawerowanie będzie na przedniej części głowicy, po tym zabiegu lampki zostaną złożone i wystawiona na sprzedaż.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

...a można pisać PREORDER w tym wątku? :mrgreen:
BARDZO mi się podoba;-)
Chyba zacznę jeździć rowerem w tym roku, hehe, choćby bez córki która nie wiem dlaczego za tym nie przepada :neutral:
Kris_1
Posty: 127
Rejestracja: sobota 03 sty 2009, 19:34
Lokalizacja: Otwock

Post autor: Kris_1 »

Kurcze, dla takiej lampki to chyba warto rower sobie dokupić.
..... zaraz zaraz - 1 rower = ca. 1 Olight SR90 ......
Chyba lepiej będzie pożyczać od dzieci (taki ok. Thrunite Catapult).
ale trochę za mały dla mnie ..... ech
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Olight SR-90 moim zdaniem szkoda kasy na niego.
Taka cena, a kupa totalna. Na pierwszy rzut oka-super.
Po wlaczeniu-zenada. Fiolet kompletny, a do tego krzywo osadzona dioda
i beam spota ucieka na bok.
Pozdrawiam
DNF

PS fajny ten stalowy :wink:
Awatar użytkownika
Darek
Posty: 249
Rejestracja: środa 17 cze 2009, 16:14
Lokalizacja: Płock

Post autor: Darek »

Witam
A czy grawerunek mozna zamówic według własnego projektu?.
pozdrawiam Darek
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Oczywiście, można zamówić wedle własnego projektu tzn. należy go samemu zaprojektować w pliku bodajże Corel 9 .
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
romanroman
Posty: 67
Rejestracja: piątek 26 lut 2010, 10:00
Lokalizacja: warszawa

Post autor: romanroman »

TO JA POPROSZĘ EBOLA :razz:
Krystian84
Posty: 3
Rejestracja: środa 31 mar 2010, 18:33
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Krystian84 »

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów :mrgreen:

Od jakiegoś czasu z uporem maniaka przeglądałem fora internetowe w poszukiwaniu jaśniejszej i lepiej świecącej lampki na rower (wcześniej miałem Sigmę Pavę i Led Lensera P7 - niestety obie nie spełniły moich oczekiwań) do czasu gdy natknąłem się na projekt I.L.L. Falcon (wcześniejszego Ebola ;) ). Muszę przyznać że pomysł wykonania tejże lampki bardzo mi się spodobał (tym bardziej, że to nasza rodzima produkcja :mrgreen: ) Czy byłaby możliwość zamówienia jeszcze jednego egzemplarza?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

i ja mam, i ja :mrgreen: :!:
Zaledwie jeden raz zdążyłem być w lesie ale wrażenie jest NIESAMOWITE. Mnóóóstwo światła...spokojnie da się jeździć w najniższym ciągłym. Jedynie tryby mogły by być trochę inne (patrz OPIS ) jak dla mnie.
Wykonanie ...rewelka, co tu napisać, nie wiem czy mogło być lepiej. Na przyszłość, jakąś tam, proponował bym może opcjonalnie zakrętka z włącznikiem z tyłu lub zakrętka z wyprowadzonym miękkim, elektronicznym switchem na kablu, mocowanym pod dłoń. To przemyślenia z leśnych wertepów.... :mrgreen:
Gangrena
Posty: 142
Rejestracja: czwartek 23 lip 2009, 12:24
Lokalizacja: CK

Post autor: Gangrena »

Witam,
Też choruję na włącznik pod palec na kierownicy.
Czy da się coś takiego zrobić z żelowych włączników taktycznych do latarki?
Widziałem już podobne rozwiązania w internecie, ale z tych, które są dostępne na allegro wszystkie to chwilówki, czyli naciskasz i świeci, puszczasz gaśnie.
Gdyby mógłby ktoś to wyjaśnić to byłoby fajnie?
Awatar użytkownika
Bocian
Site Admin
Posty: 3149
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 21:21
Lokalizacja: Wiskitki

Post autor: Bocian »

Takie przyciski pasowałyby jak najbardziej ale do lampek sterownych mikroswitchem (przy okazji podsunąłeś mi pomysł :mrgreen: ). W rozwiązaniu Ebola jest sterowanie poprzez włączanie/rozłączanie linii zasilania i tu przycisk chwilowy nie zda egzaminu. Zawsze można zaadoptować jakąś porządną "kołyskę" albo przełącznik "dźwigienkowy" ale pozostaje kwestia uszczelnienia i wybrania porządnego switcha aby zminimalizować straty na nim.
Sometimes darkness can show you the light
ODPOWIEDZ