Mały problem...

....nie pasujące gdzie indziej...
Bartek
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2023, 13:05

Mały problem...

Post autor: Bartek »

Dzień dobry.
Jestem Bartek i posiadam kilka latarek i chyba jestem uzależniony :D . Brzmi jak że spotkania AA, ale taka jest prawda. Lubię latarki , mam ich kilka, nic specjalnego. Głównie są to latarki na baterie, spowodowane jest to mają wiara w rychły blackout i nie możność naładowania aku. Mam zapas baterii alka i aku NiMh. Ale spokojnie, "ludzkie" latarki też posiadam Sofirn SP40 na Samsungu hi-cri, 5000K i Nitecore New P30. Okazało się że coraz rzadziej lub wcale tych wielu latarek nie używam. Część była użyta kilka razy , lub raz. Blackout nie nadszedł, jedyną dłuższą przerwę w dostawie prądu na mojej dzielnicy dawno temu (4h), oświetlił mi Maglite 2D( broń Panie Boże Led!! - żarówa zwykła) i jakiś Petzl z dwoma diodami 5mm. I było całkiem sympatycznie, w całkowitych ciemnościach Mag robił wrażenie...

Z czasów fascynacji produktami Maglite posiadam : niebieski 3D, dublet 3C i dublet 2xAAA. Na dodatek przyczepił się Fulton, "zmodowany" później o oszałamiający moduł LED Nite-ize mocy....45 Lumenów! To szok!!! Kto oświetlał drogę fultonem w oryginale ten wie ...No i leżą te latarki bo chyba wzrok nie ten, więc P30 oświetla mrok lub Varta F20 Pro , ta niezniszczalna. Czy jest ktoś we Wrocławiu lub okolicy , kto potrafi zrobić z nich użytek lub potrzebuje do kolekcji? Używany był tylko jeden Mag 3C, zmodowany szkłem od Mag Chargera, no i Fulton,reszta nówki. Nie sprzedaję!!!! Ale z przyjemnością się zamienię. Jak ogarnę czemu mi się zdjęcie nie ładuje to uzupełnie foto...

Acha!!! Zapomniałem: ratownik medyczny z Wrocławia dostaje Nitecore MT06MD+AKU LADDA, a strażak (OSP też się liczy)Petzl Pixa 1. Za darmo!!!! Latarki mało używane, sprawne stan bdb . Kontakt priv.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Mały problem...

Post autor: marmez »

Ja się chętnie zamienię na Maglite 3C jeśli jest w dobrym stanie, szczególnie chodzi o wnętrze i gwinty. Może w zamian oddać Maglite 2AA przerobioną przeze mnie na LED. Nawet chyba bym miał jakieś kolory do wyboru i barwę diody też by można wybrać bo składanym dopiero ten egzemplarz. A na 18650 mogę zaoferować Convoy S2+. Jesli jesteś zainteresowany to daj znać czym, a ja wtedy przeszukań kartony i podam szczegóły.

Pozdrawiam
marmez
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Bartek
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 11 kwie 2023, 13:05

Re: Mały problem...

Post autor: Bartek »

Ależ oczywiście! Jak napisałem, jeden 3c to nówka sztuka. Ciepła dioda na 2AA...interesujące. jeżeli Kolega jest zainteresowany to dostanie full pakiet. Convoy też brzmi ciekawie. Przeszukaj kartony i daj znać.
ODPOWIEDZ