Nowy projekt lampki do nurkowania

Strefa mokra... ;)
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Nowy projekt lampki do nurkowania

Post autor: midi »

Witam, przedstawiam kolejny z moich projektów, będzie to lampka wykonana całkowicie przeze mnie tzn. dławice są mojego projektu, jedna stała ( ta przy głowicy ) i jedna rozłączana ( będzie przy termosie ) . Sterowania będzie odbywało się za pomocą obrotowego pierścienia z " klikiem " , dioda XM-L z reflektorem SMO 27,5mm, moc 1000lm+, zasobnik pomieści koszyk z 4x18650 zastosuję tu markowe ogniwa Panasonic lub Samsung o pojemności minimum 2,8Ah. Lampka będzie pracowała w trybie max ponad 3h a zasobnik będzie nie dużych rozmiarów co jest w takim przypadku pożądane. Tym razem latarka zostanie anodowana i grawerowana laserowo, mam co do niej pewne plany więc niech jakoś wygląda :wink: .
Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
kisi
Posty: 743
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 08:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kisi »

midi z całym szacunkiem ale to obrzydliwie nudne jest bo nie znam ŻADNEGO TWOJEGO projektu który byłby brzydki i zrobiony byle jak.







... gratuluje ciągle nowych świeżych pomysłów!
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Dobra, następnym razem zrobię gniota :| .
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Midi, po minie widzę, że nie zrozumiałeś intencji Kisiego :D
Następnym razem zrób coś brzydkiego :D
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

No co Ty, ja znam się na żartach :wink: , wiem o co chodziło Kisiemu.
Pozdrawiam.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Hehe :) wywnioskowałem tak po emotikonce na końcu wypowiedzi :)
Pozdrawiam
DNF
dlugas_
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 20 mar 2011, 14:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: dlugas_ »

Ten projekt pachnie mi rynkowym hiciorem ;-). Gdybyś miał jakieś pytania, lub potrzebował testów w wodzie, wiesz jak mnie łapać :-)
grzekot
Posty: 56
Rejestracja: niedziela 23 wrz 2012, 17:08
Lokalizacja: polska

Post autor: grzekot »

Witam serdecznie wszystkich .
Ha także buduje własne światło .Mam problem z przepustami na kable . W związku z tym Mam pyramid do midiego , czy istnieje możliwość zakupu u niego takich przepustów
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Czy dobrze widzę że jako gniazdo zastosowałeś czincza ? ;)

Pięknie to wygląda...
ILPT
ODPOWIEDZ