Lampka do nurkowania 1xXM-L 3x18650

Strefa mokra... ;)
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Lampka do nurkowania 1xXM-L 3x18650

Post autor: midi »

Hej, właśnie skończyłem kolejną konstrukcję pod wodę, sterowanie pierścieniem 3 tryby ciągłe, zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem ogniw, zabezpieczenie termiczne, ref SMO od C8, zasilanie to trzy ogniwa 18650 połączone równolegle, długość 16cm. To chyba tyle , pozdrawiam serdecznie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

Da radę tam jakoś zamocować uchwyt Goodmana ?
Taki uchwyt jest dużo bardziej poręczny pod wodą, niż trzymanie cały czas latarki w ręku, bo nie blokujemy sobie całkowicie dłoni.
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Pewnie że da radę, to nie problem, z tego co wiem właściciel nie bierze tego chyba pod uwagę.
Pozdrawiam.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Silver78
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 28 lut 2012, 12:32
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Silver78 »

Witam serdecznie, myslę że latarka będzie zamocowana do nadgarstka za pomocą gumowych paskó
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Bardzo zgrabna. Sprzedajesz?
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
ODPOWIEDZ