Nie można usunąć PW

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Nie można usunąć PW

Post autor: luzik »

Jak w temacie... Mam co najmniej 2 wiadomości, których nie mogę usunąć ze skrzynki PW bo dostaję taki mniej więcej komunikat:
Could not update user pm counters

DEBUG MODE

SQL Error : 1690 BIGINT UNSIGNED value is out of range in '(`elsor2_przemo`.`phpbb_3users`.`user_unread_privmsg` - 1)'

UPDATE phpbb_3users SET user_unread_privmsg = user_unread_privmsg - 1 WHERE user_id IN (7898)

Line : 954
File : privmsg.php


Może znajdzie się na to jakieś lekarstwo??
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5038
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Zgłoś się do mnie na GG ew na PW podam skype itp.
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Na PW mam post wysłany już dawno przeczytany ale nadal widnieje w rubryce nie przeczytanych. Najgorsze, że nie mogę go usunąć. Pokazuje mi się takie coś:

SQL Error : 1690 BIGINT UNSIGNED value is out of range in '(`elsor2_przemo`.`phpbb_3users`.`user_unread_privmsg` - 1)'

UPDATE phpbb_3users SET user_unread_privmsg = user_unread_privmsg - 1 WHERE user_id IN (12703)

Line : 954
File : privmsg.php
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
luzik
Posty: 279
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: luzik »

U mnie to samo:
Could not update user pm counters

DEBUG MODE

SQL Error : 1690 BIGINT UNSIGNED value is out of range in '(`elsor2_przemo`.`phpbb_3users`.`user_unread_privmsg` - 1)'

UPDATE phpbb_3users SET user_unread_privmsg = user_unread_privmsg - 1 WHERE user_id IN (5596)

Line : 954
File : privmsg.php
Na dodatek nie mogę usunąć załączników a nigdzie nie widać żeby jakieś były... Dotyczy to wiadomości które chcę wysyłać dodając załącznik. Sytuacja w zasadzie powtarza się od dłuższego czasu a lekarstwa jak nie było tak nie ma :|
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Czy ktoś w tym temacie jest w stanie pomóc... :?:
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
ODPOWIEDZ