Regulamin działu handlowego

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Regulamin działu handlowego

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Może jestem głupi ale nie rozumiem zapisu cyt. "W każdym z działów handlowych każdy użytkownik może mieć jednocześnie tylko 2 tematy z dowolną ilością przedmiotów, dlatego ważne, żeby oznaczać nieaktualne ogłoszenia (tematy) a nowe dodawać dopiero po archiwizacji poprzedniego." Czy = ilości ogłoszeń w działach np. sprzedam nie może być większa niż dwa, kupię dwa itp...
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Z tego co kojarzę to na 4 działy możesz mieć dwa ogłoszenia. Jedno np. w kupię, a drugie np. w Sprzedam latarki i akcesoria. Każdy z Twoich postów może zawierać nielimitowaną ilość produktów które chcesz kupić bądź sprzedać.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5039
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

W każdym dziale po 2 tematy, czyli w sumie 8.
Awatar użytkownika
tomeksz68
Posty: 787
Rejestracja: sobota 17 mar 2012, 20:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: tomeksz68 »

Witam
Czyli jeśli w jednym dziale np. [S] ktoś ma trzy lub więcej ogłoszeń wtedy jest to niezgodne z regulaminem jak rozumiem. Chyba, że jeśli mam ogłoszenia tylko w jednym dziale to mogę mieć ich osiem...
pozdrawiam Tomek

"Gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca."
Antoine de Saint-Exupery
Scenic
Posty: 361
Rejestracja: niedziela 20 lip 2014, 14:54
Lokalizacja: Polska

Re: Regulamin działu handlowego

Post autor: Scenic »

Nie zgadzam się z niemożliwością edycji i usunięcia wpisu sprzedanej rzeczy po np. pół roku od sprzedaży.


Wróciłem na forum po ponad 6 miesiącach i po edycji mojego wątku o sprzedaży wątek nagle zniknął.

Już nie zamierzam tutaj nic sprzedawać. :[


Tak traktujecie też osoby z jakimś dorobkiem na forum. Rozumiem nowicjuszy gdzie możecie się bać o oszustwo.


Z drugiej strony i tak sprzedaż kiepsko szła.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Re: Regulamin działu handlowego

Post autor: Vigo »

Forumowy sklepik jakiś czas temu został skutecznie ukatrupiony zawiłym i nieprzyjaznym regulaminem (czy taki był cel, nie wiem), od czasu jego wprowadzenia jest tam 10 ogłoszeń na krzyż i w większości starych, ja już tam praktycznie nie zaglądam, bo i nie ma po co, więc i wstawiać tam jakiekolwiek oferty sprzedaży, też nie ma większego sensu. Myślę, że większość Światełkowiczów zgodzi się z moją opinią.
Scenic
Posty: 361
Rejestracja: niedziela 20 lip 2014, 14:54
Lokalizacja: Polska

Re: Regulamin działu handlowego

Post autor: Scenic »

Ja mam dość Odpuszczam sobie walkę z adminami. Szkoda nerwów. Są jeszcze inne fora.
ODPOWIEDZ