Wpłata na paypal

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
dominos96
Posty: 146
Rejestracja: wtorek 24 wrz 2013, 18:26
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: dominos96 »

A to co to jest ?
"...ale twój prawny opiekun musi być klientem Alior Sync i wyrazić zgodę na założenie konta"
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Aaaa to przepraszam ;) Moje niedoczytanie!

W mbank nie było takiego problemu, ale zaś 4zł na kartę zjadają...
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

maciex93 pisze:W mbank nie było takiego problemu, ale zaś 4zł na kartę zjadają
Jak się nie posiada karty, to nic nie biorą. mBank jeszcze tak 2 lata temu nie brał nic za kartę, jedynie prowizję za wypłaty w "obcym" bankomacie. Teraz chyba AliorSync przejął miejsca w rankingu po mBanku, jeśli chodzi o najtańsze utrzymanie.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

No dokładnie, mbank nic nie brał, wiem bo miałem, potem pozmieniali regulaminy i jak się nie wykorzysta jakieś kwoty, chyba 150zł to pobierają opłatę.
Tylko jak sprawa wygląda jak się nie ma karty? Wpłaty do wpłatomatu jak są dokonywane?
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Tylko jak sprawa wygląda jak się nie ma karty? Wpłaty do wpłatomatu jak są dokonywane?
Tutaj nie pomogę, bo mBank mam, bo mam (bez karty). Wpłaty robię darmowe w placówce PKO na konto Inteligo. Szybkie przelewy (sekundowe) na PayPal robię z AliorSync. ING też mam ale nie wyróżnia się niczym szczególnym od mBanku, może tylko tym, że mam darmowe wypłaty w każdym bankomacie no i tym, że dali mi ostatnio 100zł za założenie konta ;-) Przez opłaty za karty nauczyłem się także ostatnio płacić za zakupy kartą (żeby nie płacić za posiadanie).
Z mBanku chyba niebawem zrezygnuję, bo nie ma dla mnie żadnych korzyści względem innych. Fajne było kiedyś.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Rozumiem ;) dzięki!
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
fotofather
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 13 paź 2013, 18:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: fotofather »

maciex93 pisze: Tylko jak sprawa wygląda jak się nie ma karty? Wpłaty do wpłatomatu jak są dokonywane?
Chyba się nie da, bo jak wkładam kartę to wyświetla się jej numer/rachunek na jaki zostanie dokonana wpłata i raczej nie ma możliwości wprowadzenia ręcznego
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

No, tak jak myślałem. Mocno to ogranicza funkcjonalność konta, bo trzeba kombinować jak tu przelać środki.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
ElSor
Site Admin
Posty: 5040
Rejestracja: niedziela 13 wrz 2009, 12:52
Lokalizacja: Ozimek

Post autor: ElSor »

Pewnie zabrzmi to jak reklama ale taki mBank można wymienić na AliorSync z kilku powodów. Brak opłat za kartę, błyskawiczne zasilenie PayPala, 10 błyskawicznych przelewów w miesiącu (do innych banków). Zwrot 5% zakupów w necie maja chyba likwidować niebawem ale myślę, że warto mimo wszystko. Można też konta walutowe założyć i kupować bezpośrednio inne waluty w dobrych cenach.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Mam mbank i sync ;)
Ale patrząc z perspektywy dominos96 żeby mieć konto w sync, jego rodzic również musi założyć tam konto, a niekoniecznie jest na to chętny, czy w ogóle nie ma takiej potrzeby, bo niby może leżeć puste, nie używane i nic się nie stanie, no ale po co.

Dominos96 jeżeli 96 to Twój rocznik to w tym roku będziesz już mógł samemu założyć konto, chyba się jeszcze przemęczysz do urodzin ;)
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Gluter
Posty: 154
Rejestracja: poniedziałek 23 gru 2013, 15:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gluter »

Dobra orientujecie się od kiedy mbank pożera 4 zł za kartę. Przepraszam za wprowadzenie w błąd nie zauważyłem tego bo miesięcznie 150zł obracam.
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Ubezpieczenia jak pamiętam nie brałem, to było 3 lata wstecz jak zakładałem konto, najpierw karta była darmo, potem 2zł i teraz 4zł za miesiąc. Chyba że " dokona dowolną liczbę transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 100 zł"
Karty w ogóle nie używam więc zjada... zrezygnować z karty też nie zrezygnuję bo wpłatomaty...
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
dominos96
Posty: 146
Rejestracja: wtorek 24 wrz 2013, 18:26
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: dominos96 »

Jak już mówiłem to jak będe chciał coś kiedyś sobie zamówić to poprosze kolege żeby mi przelał. W sumie to byle to października potem już sobie założe swoje konto.
ObrazekObrazekObrazek
Gluter
Posty: 154
Rejestracja: poniedziałek 23 gru 2013, 15:48
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gluter »

Zawsze akurat udawało mi się przekroczyć 100 bo nigdy mi nie zjadło, raz za zmiane pinu 2 zł i to tyle.
Awatar użytkownika
Borsuczy
Posty: 547
Rejestracja: wtorek 29 paź 2013, 09:24
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Borsuczy »

We wniosku w mbanku mam do wpisania dane Wnioskodawcy, wszystko gitara, zielone fajki, tylko co z tym pole dokument tożsamości jak mam do wyboru dowód osobisty/ paszport zagraniczny, jak ja mam tylko legitymację szkolną, a dowód gdzieś za pół roku dopiero będzie. Dowód zaznaczyłem, wpisałem tą serię i nr dokumentu z legitki i niedobre jest. Co mam robić? Wyrabiać sobie dowód tymczasowy jakiś, czy numer z dowodu rodzica wystarczy?
ODPOWIEDZ