LATARKA TAKTYCZNA / DO ZASTOSOWANIA W ROWERZE I NIE TYLKO

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
Uka
Posty: 437
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uka »

Zasięgowo to S1100 i Baracuda - będzie Pan zadowolony. Weź pod uwagę, że taka latarka będzie świecić lepiej niż reflektory samochodowe :D

Ewentualnie sprawdź Skyray King, ale jak możesz pozwolić sobie na 2 latarki to tak jak wyżej.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Uka pisze:/.../ taka latarka będzie świecić lepiej niż reflektory samochodowe :D
pod jakim względem "lepiej"? Żarówki w reflektorach mają po ok. 1500lm i duże odbłyśniki kierujące światło na drogę . Dlaczego więc 3x większe natężenie ma być gorsze?
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
ww296
Posty: 688
Rejestracja: niedziela 27 sty 2013, 11:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ww296 »

W moim aucie, światło mierzone poprzez jakiś luksomierz przed reflektorem to 1000 lm a mam ksenon w soczewce oryginalny. Niestety wtedy kiedy było to mierzone nie zainteresowałem sie tym i nie ja mierzyłem. Pomiar wyglądał tak ze w pochmurny dzień koleś zbliżył urządzenie do świecącego reflektora i podał wynik, mówiąc że jest ok. Na światła generalnie w tym aucie narzekam prawdopodobnie odbłyśnik który już jest plastykowy zmatowiał.
xBULWAx
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 18 mar 2014, 17:43
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: xBULWAx »

No i super ;ddd napisałem do kolegów modingowców, i mam nadzieje że zmodują podemnie Convoy S8 i S1100....

A teraz sprawa druga !
Do tak potężnych sprzętów potrzeba też dobrych baterii jakie kupić aku?? Tak żeby również były najlepsze i najtrwalsze bo jest to istotne z racji tego że sprzęt będzie używany 3 razy w tygodniu na trasie....
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

xBULWAx pisze:Do tak potężnych sprzętów potrzeba też dobrych baterii jakie kupić aku??
xBULWAx pisze: napisałem do kolegów modingowców
To napisz jeszcze raz, wszystko dostaniesz co trzeba. :)
Awatar użytkownika
Uka
Posty: 437
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uka »

Popularne ogniwa to Panasonic i Sanyo, pojemność 3100 lub 3400 plus ładowarka i jest komplet.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

ww296 pisze:/.../luksomierz przed reflektorem to 1000 lm /.../
nie mylisz myślowo różnych systemów walutowych? :)
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
mars27
Posty: 51
Rejestracja: niedziela 29 gru 2013, 16:50
Lokalizacja: Beskidy

Post autor: mars27 »

Komuś się jednostki mylą ;)
"SolarForce L2P extended" Grega
Choroba światełkowa się rozwija ;)
Awatar użytkownika
Uka
Posty: 437
Rejestracja: poniedziałek 18 mar 2013, 13:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Uka »

ptja pisze:
Uka pisze:/.../ taka latarka będzie świecić lepiej niż reflektory samochodowe :D
pod jakim względem "lepiej"? Żarówki w reflektorach mają po ok. 1500lm i duże odbłyśniki kierujące światło na drogę . Dlaczego więc 3x większe natężenie ma być gorsze?
Nie bądź taki dosłowny.. (tam jest buźka)

W takim sensie lepiej, że jak ktoś nie ma porównania i nie wie co to 1000lm to taka wypowiedź pozwala na oszacowanie. Na Popularnym Serwisie Aukcyjnym są latarki po 100.000.000 lumenów z małego paluszka a bżdżą się jak świeczka.
Awatar użytkownika
tty5150
Posty: 895
Rejestracja: piątek 15 cze 2012, 02:28
Lokalizacja: Sand City

Post autor: tty5150 »

xBULWAx pisze:No i super ;ddd napisałem do kolegów modingowców, i mam nadzieje że zmodują podemnie Convoy S8 i S1100....
Z S1100 nie ma problemu, masz na Allegro od usera Cafel - lokalnie znany jako Greg

Gdyba te S1100 miała jeszcze ładowanie ogniw beż wyciągania z latarki, ech...
6844
Posty: 14
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 19:30
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: 6844 »

Cześć chłopaki i dziewczyny! :3

w związku z tym iż jakiś czas temu całkiem trafnie doradziliście mi przy zakupie laterki (SA2 Eluma) a teraz naprawdę całkiem spoko zmodziliście xBULWAx fajną latareczkę (robiliśmy test i kładzie moją Elume) mam pytanie.

Czy jesteście w stanie wymodzić coś na paluszkach?
może być 2x AA lub 4x AA. Nie ma to znaczenia.

:)
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

6844
Posty: 14
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 19:30
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: 6844 »

Zamawia ktoś coś stamtąd?
Ostatnio zmieniony poniedziałek 14 kwie 2014, 23:04 przez 6844, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

6844 pisze:Zamawia ktoś coś z stamtąd?
Pytasz ogólnie, czy ktoś już stamtąd zamawiał? Czy, czy ktoś będzie w przyszłości zamawiał, żeby się podłączyć do zamówienia?

Bo jeżeli ogólnie, to sklep jest OK. Kilka razy zamawiałem i nie było problemów. No a w najbliższym czasie nie planuję zamawiać niestety.

Pozdrawiam.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Rebus
Posty: 22
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 21:40
Lokalizacja: Jelenia Góra

Sky Ray King

Post autor: Rebus »

Odradzam zakup Sky Ray Kinga, właśnie do mnie przyszła i na starcie dioda jedna nie pali po za tym żadna chińska latarka nie jest w stanie wytrzymać 30 minut świecenia z pełną mocą ponieważ wcale nie są dopracowane ! Takie latarki do błyskania są super ! TYLKO ! Ale na forum są postacie co zmodyfikują Tobie taką latareczkę :)
W Posiadaniu : Led Lenser P7 , Tank 007 TK701, INOVA X1 25 Lumenów,JetBeam RRT-2 R5, NiteCore EX11.2 XP-G R5, Solarforce M6 XML, Skay Ray King 3 xml T6, Thrunite TN31, Sunwayman C10R
ODPOWIEDZ