Władza nad całym światem, manipulacja umysłów, chemitrails..

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Borsuczy
Posty: 547
Rejestracja: wtorek 29 paź 2013, 09:24
Lokalizacja: Białystok

Władza nad całym światem, manipulacja umysłów, chemitrails..

Post autor: Borsuczy »

Witajcie, dowiedziałem się nieco od interesujących się tym znajomych, trochę z internetu o różnych teoriach spiskowych. Właśnie, teoriach spiskowych przeważnie ignorowanych i traktowanych jak opowieści o świętym mikołaju, jedni w to wierzą, inni nie... Chciałbym wiedzieć co sądzą o tym ogarnięci racjonaliści jacy są na tym forum.

H.A.A.R.P.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=evhfLvejYPg[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s5xjdxM2ZNg[/youtube]
Edit: Ten filmik był nie na temat, zamieniłem na dobry.
Chemitrails
Na pewno wszyscy, albo przynajmniej większość widziała DŁUGO utrzymujące się na niebie ślady po samolotach, ogólnie się przyjęło, że są to zwykłe smugi kondensacyjne, ale utrzymują się zdecydowanie za długo, jeśli w ogóle o tym coś odpowiedzialni za to powiedzą, twierdzą, że jest to walka z ociepleniem klimatu, dużo jednak głosów jest o tym, że jest to chemia, która ma powodować bezpłodność i zmniejszać iloraz inteligencji ludzi. Niektórzy twierdzą, że z podobnych powodów do wody dodają fluor.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cxM2MQShOoE[/youtube]

A teraz wisienka na torcie- Illuminaci
Często pokazywana w mediach, w filmach, teledyskach najpopularniejszych na świecie wykonawców muzycznych symbolika. Na przykład: szachownica, trójkąt, oko... Ludzie są tym zafascynowani, bo mają przyzwyczaić się do tego, często na ułamek sekundy, albo gdzieś na drugim planie, czy w odbiciu okularów wykonawcy są umieszczane te symbole. Przypadek? Ponoć chcą przyzwyczaić i oswoić z tym masy ludzi.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0wlYQ5wDM8M[/youtube]

Temat jest dużo szerszy niż powyższa moja informacja, jeśli kogoś to interesuje to wyszuka więcej.
Ostatnio zmieniony niedziela 13 lip 2014, 23:39 przez Borsuczy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artur_n
Posty: 874
Rejestracja: niedziela 03 mar 2013, 17:37
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: artur_n »

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Długo Cię nie było a teraz wpadasz z teoria spiskową :)
Everybody lies...
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

A dla mnie w tych wszelkich teoriach jest ziarno prawdy. Mimo wszytko warto coś wiedzieć na ten temat, chociażby co robi NSA (agencja usa która słucha wszystko i wszystkich http://projects.propublica.org/nsa-grid/ ) co jest już faktem, a nie teorią spiskową.
Ostatnio zmieniony niedziela 13 lip 2014, 21:23 przez maciex93, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

artur_n pisze:Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Długo Cię nie było a teraz wpadasz z teoria spiskową :)
Raczej śmiać, jak wiadomo śmiech to zdrowie:) a czy jest choć w tym ziarnko prawdy czy nie, tego na pewno nie dowiemy się z internetu.
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

Co tam teorie spiskowe, dla większości Polaków historia Polski wygląda tak jak to opisują w dopuszczonych przez oświatę podręcznikach z programów w telewizji itd. Ludzie myślą że mają demokrację i wolność że w wyborach wybierają tych co chcą że komuna upadła. W rządzie siedzą starzy komuniści, zmieniają się stołkami i dopuszczają swoich znajomków robiąc swoje interesy. Ostatnia afera taśmowa, pomijając fakt że treść nagrań została zepchnięta na bok a zaczęto szukać tych złych przestępców co to pozwolili sobie na nagrywanie tych wspaniałych polityków. Nikt nie wspomniał że każdy obywatel ma prawo nagrywać polityka pracownika publicznego który prowadzi rozmowy związane z interesem narodowym, stanem gospodarki i wszystkim z tym związanym. Każdy obywatel ma prawo to rozpowszechniać by wiedzieli o tym wszyscy obywatele. Takie jest prawo i jest to zapisane w konstytucji. Politycy nagrani na tych taśmach rozmawiają na tematy związane z naszym krajem, jedzą za pieniądze państwowe więc są to w 100% nagrania legalne, byli na tak zwanej służbie ,w chwilach prywatnych nie maja prawa jeść za naszą kasę. Każdy obywatel ma prawo do prawdy o swoim kraju, ale nie, tu przestępcami są osoby nagrywające hehehe, to chyba tylko Polsce takie jaja. W innych krajach tacy ludzie dostali by 24h na opuszczenie kraju a po tym czasie zaczęto by na nich polowanie w dosłownym tego słowa znaczeniu, za zdradę kraju chyba dostaje się kule w łeb jak się nie mylę a z niektórych wypowiedzi mamy z taką zdradą do czynienia. Na koniec polecam przeczytać w spokoju i do końca http://konwentnarodowypolski.wordpress. ... 09/24/146/ by zacząć mieć jaka taką świadomość co jest grane .
Pozdrawiam serdecznie .
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
arkus
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 04 sie 2013, 15:43
Lokalizacja: kieleckie

Post autor: arkus »

Witam
Jakby to podsumować...
Nic mi nie przychodzi do głowy.... aaaa cytata Tomasza Lisa....
Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że ludzie są głupi... oni są DUŻO GŁUPSI
chyba tak to powiedział...
a moje obserwacje...
lemingi są na świecie , ale nie wiedziałem że jest ich aż tyle
pzdr
a
ermi1
Posty: 183
Rejestracja: środa 16 kwie 2014, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ermi1 »

za ntv1.pl

UKRYTE MOTYWY AFERY TAŚMOWEJ

Polska jest krajem porażająco skolonizowanym przez zagraniczny kapitał[1]. Poziom kosztów obsługi długu publicznego osiąga astronomiczne rozmiary[2]. W tej chwili można przyjąć, że koszt obsługi długu publicznego jest porównywalny z przychodami z podatku PIT[3]. Rok w rok odbywa się kolonialny drenaż owoców pracy naszego narodu przez zagranicznych inwestorów.

Jakość rządów Donalda Tuska wywołuje głębokie kontrowersje[4].

Czy jednak medialna próba skompromitowania Marka Belki i przy okazji zmian do ustawy o NBP to działania uzasadnione polską racją stanu?

Zdecydowanie proponowane zmiany w ustawie o NBP są konieczne. Polska jest bezbronna w przypadku nadzwyczajnych spekulacyjnych przepływów kapitału. Wprowadzenie możliwości nabywania przez NBP obligacji skarbowych na rynku wtórnym to zapewnienie bankowi centralnemu ochrony przez niestabilnością rynków finansowych. Takie narzędzia posiadają już kluczowe banki centralne świata.

Zdecydowanie nie jest to „drukowanie pieniędzy” w celu walki wyborczej PO z PiSem. To medialna manipulacja informacją służąca dyskredytacji szefa NBP i szczująca na siebie Polaków nie znających się na ryzykach współczesnych rynków finansowych.

Jeśli wybuchnie jakakolwiek panika na rynkach finansowych (np. wskutek ryzyka upadku dolara) to inwestorzy zagraniczni rozpoczną wyprzedaż obligacji SP i ucieczkę z rynku polskiego. Zwiększona podaż obligacji doprowadzi do załamania ich cen i jednocześnie spadku ceny PLN wobec innych walut. Inwestorzy, którzy stracą na obligacjach będą bardziej zdesperowani przy sprzedaży PLN.

Jeśli NBP będzie mógł skupować legalnie obligacje rządowe na rynku wtórnym to będzie miał szansę przejąć nadwyżkę ich podaży, ustabilizować ich kurs i uspokoić przez to kurs PLN wobec innych walut. Zapobiegnie to panice i obniży koszty emisji nowych serii obligacji rządowych.

Ustawa zmniejszy negatywny wpływ paniki na rynkach finansowych na międzynarodowe postrzeganie Polski i obniży ryzyko obniżenia naszego ratingu inwestycyjnego (on wpływa na oprocentowanie).

Próba skompromitowania ustawy o zmianie NBP (rzekome wprowadzenie jej w celu obrony PO przez PiS) godzi w długoterminowy interes polskiego systemu finansowego i gospodarki.

Dla mnie osobiście ryzyko skompromitowania tej ustawy to najpoważniejsze ryzyko „afery taśmowej”.

PAŃSTWO POSIADAJĄCE WŁASNĄ WALUTĘ I WŁASNY BANK CENTRALNY ZDOLNY DO SKUPU WŁASNYCH OBLIGACJI RZĄDOWYCH NIE MOŻE ZBANKRUTOWAĆ. JEGO DŁUG JEST ZABEZPIECZONY WPŁYWAMI PODATKOWYMI. TO JEST PODSTAWOWY ARGUMENT PRZECIWKO WEJŚCIU POLSKI DO STREFY EURO[5].

NBP POWINIEN BYĆ POŻYCZKODAWCĄ OSTATNIEJ SZANSY DLA RZĄDU A NIE TYLKO DLA PRYWATNYCH BANKÓW KOMERCYJNYCH.

GRECJA NIE POSIADAJĄC „LENDER OF LAST RESORT”- MOŻLIWOŚCI SKUPU PRZEZ WŁASNY BANK CENTRALNY WPADŁA W SIDŁA. TROJKA ZMUSZA JĄ TERAZ DO CIĘCIA WYDATKÓW PUBLICZNYCH I WYPRZEDAŻY MAJĄTKU NARODOWEGO. GRECKIE BEZROBOCIE JEST JEDNYM Z NAJWYŻSZYCH W EUROPIE.

PARANOJĄ JEST TO, ŻE NBP INWESTUJE W RYZYKOWNE OBLIGACJE USA (WSKAŹNIK DŁUGU PUBLICZNEGO DO PKB W OKOLICACH 100%) A NIE MOŻE ZAINWESTOWAĆ W BEZPIECZNIEJSZE OBLIGACJE WŁASNEGO RZĄDU (WSKAŹNIK DŁUGU PONIŻEJ 60%).

BRAK TAKIEGO NARZĘDZIA W ARSENALE NBP SPRAWI, ŻE NIE MOŻEMY SIĘ BRONIĆ W CHWILACH DESTABILIZACJI NASZYCH FINANSÓW PUBLICZNYCH PRZEZ INWESTORÓW ZAGRANICZNYCH.

Gwałtowne przepływy kapitału, w reżimie płynnego kursu walutowego, to powszechnie znana metoda szantażu politycznego stosowanego przez międzynarodowy kapitał wobec rządów państw narodowych.

Należy pamiętać, że spadek kursu PLN wobec innych walut spowoduje nominalny wzrost zadłużenia zagranicznego Polski (Rząd RP jest CZĘŚCIOWO zadłużony w walutach obcych) w stosunku do PKB.

MAREK BELKA PODPADŁ MIĘDZYNARODOWEJ FINANSJERZE – SKRYTYKOWAŁ BANKI ZA UDZIELANIE NIEŚWIADOMYM KONSUMENTOM RYZYKOWNYCH KREDYTÓW FRANKOWYCH. NIE JEST TEŻ ZWOLENNNIKIEM WEJŚCIA DO STREFY EURO.

POLSKI NARÓD NIE ZNIESIE DŁUŻSZEGO WYPIJANIA SOKÓW ŻYWOTNYCH. DONALD TUSK – ZLIKWIDOWAŁ POŻYWKĘ DLA MIĘDZYNARODOWEGO KAPITAŁU – OFE. TO NIEWYBACZALNE. TERAZ TECHNOKRATA MATEUSZ SZCZUREK PRZENOSI AKTYWA INSTYTUCJI PUBLICZNYCH DO BGK ZABIERAJĄC ZYSKI ZAGRANICZNYM BANKOM.

POWOLNE ODCINANIE GLOBALNYCH PASOŻYTÓW OD POLSKICH ŻYWICIELI ZIRYTOWAŁO ICH DECYDENTÓW – RZĄD D. TUSKA WYDAŁ NA SIEBIE WYROK ŚMIERCI.

WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE SĘDZIĄ JEST MIĘDZYNARODOWY KAPITAŁ A WYKONAWCĄ KORPORACYJNE MEDIA.



[1] Vide ostatnie dane liczbowe NBP o międzynarodowej pozycji inwestycyjnej netto Polski. Różnica pomiędzy aktywami posiadanym przez Polaków za granicą, a aktywami posiadanymi przez zagranicę na terytorium RP wynosi 1.121.823 mln zł. W stosunku do PKB jest to jeden z najwyższych poziomów w Europie.

[2][2] Vide raport Ministerstwa Finansów: „Strategia zarządzania długiem sektora finansów publicznych w latach 2013 – 2016. W 2013 r. koszty obsługi długu Skarbu Państwa wyniosły 43,5 mld zł.

[3] Prognoza przychodów budżetowych z PIT na 2014 r. wynosi 43,7 mld zł.

[4] W rankingu jakości zarządzania państw w UE Polska zajmuje 24 miejsce (po Grecji a tuż przed Rumunią i Bułgarią)

[5] Tak myśli Marek Belka więc jest osobą niepożądaną przez lobbystów międzynawowego kapitału.

Macie i inny punkt spojrzenia .
Najpierw długo radzą mędrce - potem kleci się naprędce.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

A może by tak spłacić dług i przestać się zadłużać?
Szwajcaria bodajże około roku 2000 wpisała zakaz uchwalania budżetu z deficytem do konstytucji i jakoś to frank wobec złotówki drożeje, a nie odwrotnie...

Wiem, fantazjuję, ale przecież gdyby księgowy i zarząd dowolnej firmy działali tak, jak nasze rządy, to dawno trafiłby do więzienia...
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
joon
Posty: 621
Rejestracja: niedziela 04 mar 2012, 15:31
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: joon »

ptja pisze:Wiem, fantazjuję, ale przecież gdyby księgowy i zarząd dowolnej firmy działali tak, jak nasze rządy, to dawno trafiłby do więzienia...
gdzie tam, zobacz jak wyglądają w Polsce prywatyzacje.... Dla niezaznajomionych z tematem, Lasy Państwowe na 99% jeśli nie zmienią się przepisy zbankrutują w ciągu 2-3 alt- powód- ustawa w myśl której fundusze na budowę dróg mają wzrosnąć kilkakrotnie przekraczając nawet budżet LP....


Co do teorii spiskowych, Borsuczy nie masz FB, konta na Gmailu, smartfona, internetu w domu? Jeśli chodź raz odpowiedziałeś tak - to już nie jesteś anonimowy;)
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ