Powiadomienia na email przychodzą pomimo ich wyłączenia

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Powiadomienia na email przychodzą pomimo ich wyłączenia

Post autor: Manekinen »

Wyłączyłem powiadomienia o odpowiedzi w profilu, bo za często już przychodziły. Mimo tego nadal je dostaje. Hmm?

[ Dodano: 16 Październik 2014, 20:15 ]
No nie wiem co jest grane. Mija doba od wyłączenia tej opcji, próbowałem się przelogować itd, maile nadal przychodzą. W edycji profilu jest info, że powiadomienia mogę także wyłączyć przy każdym napisanym poście, ale takiej opcji nigdzie nie widzę.

Na razie zastosowałem rozwiązanie siłowe:
Obrazek
:evil:
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Włączenie/wyłączenie w profilu dotyczy chyba nowych wątków w których odpowiesz.

W poniżej zaznaczonym miejscu powinieneś mieć napis w stylu "Przestań śledzić ten temat."
Obrazek

Pozdrawiam. :)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Dobrze że odpisałeś, bo powiadomienie nie przyszło, więc to ustawienie faktycznie dotyczy tylko bieżących wątków w których piszę. To po prostu samo zaznacza ptaszek o powiadomieniu pod pisanym postem. Sądziłem że to ustawienie to globalny wyłącznik na powiadomień. Powinien taki być, bo teraz to musiałbym ręcznie wyłączać każdy wątek w którym pisałem, ale może nie będzie tak źle :roll:

Jak wcześniej zaglądałem w tematy z których przychodziły powiadomienia to wydawało mi się że wszędzie jest "śledź" zamiast "przestań śledzić". Ale teraz zajrzałem i faktycznie jest "przestań śledzić", ok powyłączam to i powinno być ok :oops:
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Manekinen pisze:Powinien taki być, bo teraz to musiałbym ręcznie wyłączać każdy wątek w którym pisałem, ale może nie będzie tak źle
Nie będzie tak źle. Wyłączaj w miarę potrzeb, ja tak robiłem, gdy odkryłem tę funkcję, bo w pewnym momencie, też mnie zalewało. Tzn. wyłączaj, gdy już przyjdzie powiadomienie, nic nie trzeba szukać, a z czasem coraz mniej ludzie będę odkopywać stare wątki i się uspokoi :)

Pozdrawiam :)
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
ODPOWIEDZ