Podziel się swoją radością

....nie pasujące gdzie indziej...
olas_zet
Posty: 73
Rejestracja: środa 17 mar 2010, 15:08
Lokalizacja: Wa-wa, Toruń

Post autor: olas_zet »

Zgasł mi monitor lg-ka i już szukałem nowego, ale po rozkręceniu okazało się, że spuchły 3 kondensatory. Za 6 zł. wrócił do "żywych". :grin:
Awatar użytkownika
Veldrinn
Posty: 183
Rejestracja: czwartek 19 sie 2010, 15:04
Lokalizacja: z pokoju

Post autor: Veldrinn »

olas_zet pisze:Zgasł mi monitor lg-ka i już szukałem nowego, ale po rozkręceniu okazało się, że spuchły 3 kondensatory. Za 6 zł. wrócił do "żywych". :grin:
Przerabiałem to samo. Problem w tym, że wtedy nie znałem się na elektronice. Serwis zawołał 250 zł za naprawę (prawie połowa wartości nowego). Kupiłem nowy, a stary monitor poszedł do szafy. Po jakimś czasie na niego trafiłem, rozebrałem i faktycznie, w sekcji zasilania 3 czy 4 kondensatory do wymiany i monitor sprawny.
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

przyszedł acebeam bez cła :D tylko nie ma alu walizki?! Jak dostaliście z wallbuys? Tylko kartonowe pudełko, smyczka, oringi, gumka i latarka oczywiście.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

fxxx pisze:przyszedł acebeam bez cła :D tylko nie ma alu walizki?! Jak dostaliście z wallbuys? Tylko kartonowe pudełko, smyczka, oringi, gumka i latarka oczywiście.
Mój też dotrze na dniach, bo wczoraj wysłałem dokumenty do UC.
Twoją przesyłką UC się interesował?
Możesz sprawdzić jaką wagę masz podaną na swojej paczce.


___
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

Vigo pisze: Mój też dotrze na dniach, bo wczoraj wysłałem dokumenty do UC.
Też dzisiaj otrzymałem list z Zabrza, waga 884g. Co im wysłałeś ? Tego Orderu z Wallbuys nie mogę zapisać.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Lampek pisze:
Vigo pisze: Mój też dotrze na dniach, bo wczoraj wysłałem dokumenty do UC.
Też dzisiaj otrzymałem list z Zabrza, waga 884g. Co im wysłałeś ? Tego Orderu z Wallbuys nie mogę zapisać.
Wysłałem w PDF-ie
- Potwierdzenie płatności PayPal;
- Historia operacji PayPal;
- Bankowe potwierdzenie transakcji
Plus moje dane adresowe, PESEL, seria i numer DO.
No i napisałem co jest w paczce, za ile i gdzie kupione oraz w jakim celu.
Tyle chcieli.

PS Pytałem fxxx-a o wagę jego przesyłki, którą już dostał, ponieważ chciałem na tej podstawie wywnioskować czy u mnie też K40M będzie w kartonie (zestaw z walizką alu powinien być cięższy), ale mam podaną wagę 881g, więc stawiam dolary przeciw orzechom, że to będzie papierowe pudełeczko, tak jak było w ofercie WallBuys.


___
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Moja ma napisane 500g. To w końcu jakie było w tej ofercie wallbuys? Bo ja tam widziałem Alu.

Jednak musiało mi się przewidzieć, jest karton.
tramer
Posty: 13
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 13:52
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: tramer »

Odebrałem przesyłkę kurierską ze zwrotem telefonu po naprawie. Firma Lechpol wykonała darmową, grzecznościową naprawę, mimo iż nie uznali tego za naprawę gwarancyjną telefonu DRIVE Kruger&Matz. Uszkodzony mechanicznie był klawisz włącznika. Obie przesyłki na koszt serwisu. Nie powiem, jestem mile zaskoczony, brawa dla serwisu.
Solarforce L2P, XM-L T5 4B, OP, ext. 1.0; X1 XM-L2 T6 4C, TIR wąska, ext. 2.0
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Powiedz czym Ci się to objawiało, bo mój czasem dopiero za drugim razem reaguje na przycisk blokady :/
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Kielek
Posty: 261
Rejestracja: czwartek 21 sie 2014, 00:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielek »

Dzisiaj dotarł do mnie nowy sterownik (dzięki ElSor), już siedzi w latarce, teraz nie mogę się zdecydować jakie tryby chcę ustawić :)
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Właśnie wyjąłem ze skrzynki na listy kopertę pełną dupereli z Banggood, o które wczoraj założyłem spór na PayPalu. :-|
tramer
Posty: 13
Rejestracja: piątek 22 mar 2013, 13:52
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: tramer »

PawelG. pisze:Powiedz czym Ci się to objawiało, bo mój czasem dopiero za drugim razem reaguje na przycisk blokady :/
Od dłuższego czasu wydawało mi się, że klawisz włącznika nie posiada takiego skoku, jak na początku. Ale wszystko działało. Aż do momentu, kiedy okazało się, że nie potrafię uruchomić wygaszonego telefonu.
I tutaj popełniłem błąd. Chyba nie miałem ze sobą ładowarki ani kabla USB, żeby wymusić włączenie telefonu. Założyłem na szybko, że to wina softu i postanowiłem zresetować telefon przez odłączenie baterii. Po włożeniu baterii nie było już szansy na uruchomienie, tylko serwis.
Wysyłając telefon nie wiedziałem, że to mechaniczne uszkodzenie włącznika. Można było podejrzewać jeszcze inne przyczyny.
Serwis zachował się bardzo w porządku, nie dali znać o nie uznaniu gwarancji na to uszkodzenie, przysłali naprawiony telefon z adnotacją na potwierdzeniu.
Solarforce L2P, XM-L T5 4B, OP, ext. 1.0; X1 XM-L2 T6 4C, TIR wąska, ext. 2.0
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Dzięki, może swojego też poślę.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Zakończyłem wreszcie bardzo pracowity tydzień, 72 godziny prawdziwej harówy w 5 dni, ale już koniec, 2 dni wolnego. :)
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

Ja jutro dobiję do 80h. Przynajmniej kasa się zgadza, odpocznę w lutym...
Zablokowany