Działy z automatycznym łączeniem naszych ostatnich postów.

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Działy z automatycznym łączeniem naszych ostatnich postów.

Post autor: marmez »

Cześć

Zastanawiam się, czy w dziale warsztat też nasz posty pisane pod naszymi postami nie powinny się automatycznie łączyć? w większości działów (poza sklepikiem) tak jest.

przykład:
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p=181229#181229

Pozdrawiam.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Mogłyby się łączyć, ale swoją drogą autor na pewno zauważył, że się nie łączą i mógł edytować pierwszy post. :evil:
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

To jest pytanie techniczne w dziale technicznym. Chodzi mi o możliwe ustawienia forum, albo o cele takiego ustawienia jakie są. W sklepiku można pisać post pod postem i jakoś nie ma z tym problemów, a tutaj widzę są, temu chciałem to wyjaśnić. Szczególnie, że techniczne możliwości do automatycznego łączenia zdaje się, że są.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Nie cierpię tego łączenia. Nie przychodzą wtedy powiadomienia mailem, że ktoś coś dopisał. Mi absolutnie nie przeszkadza np. 5 postów jednej osoby jeden pod drugim.

O wiele istotniejsze jest otrzymanie powiadomienia niż estetyka będąca wynikiem połączenia.

Dlatego automatyczne łączenie mogło by być... pod warunkiem, że dotyczy tylko przypadku gdy następny post jest np. w ciągu 5 minut od poprzedniego. Gdy jest później - dodaje się jako nowy, pełnoprawny post.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Ja bym był za dodaniem checkboxa "nie łącz postów" przy każdej pisanej odpowiedzi (nie szybkiej) który by był domyślnie odznaczony, więc żeby wysłać post pod postem trzeba by świadomie to zaznaczyć. Czasem chciałoby się oddzielić całkowicie dwie wypowiedzi a nie można, nawet stary post zostanie połączony. Nie wiem jak to się nazywa ale to jest do przełączenia, z tego co widzę to moderatorzy i admini mają to domyślnie aktywne i nigdy im postów nie łączy.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

wyłączyłem automat, nie będzie łączył postów. Pożyjemy, zobaczymy :)
ODPOWIEDZ