Czy ktoś ogarnia soft do routerów openwrt ?

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
sebeq
Posty: 167
Rejestracja: piątek 30 maja 2008, 09:14
Lokalizacja: Bartoszyce

Czy ktoś ogarnia soft do routerów openwrt ?

Post autor: sebeq »

Witam , posiadam mały routerek a w nim wgrany fabrycznie openwrt , urządzenie które posiadam ma sluzyc jako tzn range extender , czyli łączy się z kamerą wifi a do routera podłącza się klient tabletem .Nie ogarniam jak to wykonać , probowałem wielu ustawien z yt i niestety zonk. Moze ktoś pomógłby łącząc się team viewerem ??


pozdrawiam
alojzy
Posty: 158
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 09:19
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: alojzy »

Gostek chce mieć podgląd kamery w domu z każdego miejsca na świecie? A skąd masz internet w tym miejscu? Bo z tego co się kiedyś orientowałem to często problem leży po stronie operatora internetu, i te wszystkie polsaty, upc itp to mają tą opcję po blokowaną, nawet przekierowywanie portów rzadko przynosi jakiś rezultat.
http://eko.one.pl/
Awatar użytkownika
tOmki
Posty: 965
Rejestracja: niedziela 09 mar 2008, 02:20
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: tOmki »

Jeżeli po stronie dostawcy nie masz żadnych blokad, to jak masz stałe IP to wystarczy przeważnie przekierować porty. Jak masz IP zmienne do zakładasz darmowego DDNS i konfigurujesz go na routerze, no i przekierowanie portów.

Ja u siebie mam zrobione na DDNS - internet mam z Vectry.
Awatar użytkownika
sebeq
Posty: 167
Rejestracja: piątek 30 maja 2008, 09:14
Lokalizacja: Bartoszyce

Post autor: sebeq »

Panowie nigdzie nie pisałem że dostep do kamery chcę mieć przez internet ,sieć lokalna oparta na routerku openwrt . Kamera wifi---->OPENWRT------>Tablet , range extender czyli taki przekaznik zasiegu lub inaczej repeater.

sebeq
alojzy
Posty: 158
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 09:19
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: alojzy »

Poważny temat :) znalazłem takie forum http://eko.one.pl/forum/search.php?search_id=129932471 , ale to pewnie i Ty wygmerałeś
ODPOWIEDZ