Convoy C8 zimna barwa diody

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Kriss997
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 24 sie 2015, 15:25
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kriss997 »

Nie wiem mam wrazenie ze serio cos z wami nie tak jeden juz mi zarzuca ze i tu uwaga czas na parskniecie smiechem" prawdopodobnie bede latarke kierowal rownolegle do jezdni " lol . Juz do mnie kilka osob napisalo odnosnie tej latarki teraz dogaduje reszte takze nawet ludzie ktorzy robia latarki nie traktuja was powaznie co mnie niezmiernie cieszy na szczescie jak gardzisz pieniedzmi to ok dam innym zarobci to ty tracisz nie ja janusz biznesu. Dobrze ze kulczyk nie myslal podobnie bo nie doszedl by do tego co ma temat mozna usunac a ludzie ktorzy potrafia sprostac tym 2 wymaganiom prosze o kontakt i dodam po raz 4 latarka nie jest dla mnie kolega bedzie ja uzywal jako szperacza tego tez oczywiscie nie zarejestrowaliscie gdzie jest admin za te pierdoly powinien was poblokowac bo temat zasmiecacie i rzucacie oskarzeniami jak nie pamietacie co pisalem odnosnie latarki to lecytyna!!
Ostatnio zmieniony czwartek 03 gru 2015, 19:50 przez Kriss997, łącznie zmieniany 1 raz.
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Panowie spokojniej.... ;)
Kriss997, jak będzie chciał to i tak będzie używał jak chce.... My możemy tylko dobrze doradzić. Latarka na kierownicy i duży zasięg, to wychodzi szybko poruszający się laser i tylko tyle. Z małej odległości oślepia samego rowerzystę. Z 200m i tak nic nie zobaczysz poruszając się na rowerze. Nie wiem po co Ci taki zasięg, na rower. Jednak wierzę, że kolegaKriss997 będzie umiał przyzwoicie posługiwać się latarką, nie robiąc krzywdy innym użytkownikom drogi. Trochę więcej wiary w ludzi... Po prostu nie wyobrażam sobie, że można tak jeździć. :mrgreen:
Proszę nie odebrać mojego posta jako atak. Proponuję wrócić do spokojnej, merytorycznej dyskusji. :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
piciex
Posty: 2232
Rejestracja: wtorek 16 wrz 2014, 15:41
Lokalizacja: Poznan

Post autor: piciex »

Myślę, że merytoryczna dyskusja zakończyła się tutaj, a cierpliwość Pyry zawstydza nawet mnichów shaolin. :|
LED1234
Posty: 273
Rejestracja: piątek 10 paź 2014, 20:56
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: LED1234 »

Kriss997, Moim zdaniem cały czas łamiesz regulamin tego forum nie tylko obrażając innych ale także nie używając polskich znaków.
Nie bez powodu masz prawie wszystko edytowane na czerwono !
Dlatego zgłosiłem po raz drugi Twoje wypowiedzi do administratora oraz moderatorów.
Popracuj nad ortografią.
Pozdrawiam.
Kriss997
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 24 sie 2015, 15:25
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kriss997 »

Led1234 nie dam ci sie sprowokowac, ale ok ....wiec jestem analfabeta nie wiem gdzie sie stawia przecinki i co teraz ? Jeszcze nie slyszalem zeby za brak przecinkow ktos kogos zglaszal cisnie mi sie na "usta" duzo slow opisujacych takich jak ty ale z ractego ze mam troche godnosci nie zmieszam cie z blotem :) i nie chce mi sie zakladac nowego konta :) ale widac ze led1234 to taki czlowiek ktory kupuje wideorejestrator tylko po to zeby raz w tygodniu pojawic sie na komendzie z plikami zgadlem ? :) ps wiesz gdzie mam twoje pozdrowienia? Tam gdzie swiatlo cree nie dociera. Pozdrawiam jeszcze mocniej duzo zdrowka szczescia pomyslnosci i milosci :) ja juz tu na zaczepki odpowiadal nie bede . A ni cwaniaczki ktorzy probuja admina sprowokowac wklejajac moj post tez sa dobrzy w szkole pelno takich cwaniaczkow bylo przypomina mi sie stare powiedzenie " nie podpuszczem cie ale tego nie zrobisz" widac admin sie nie daje wam sprowokowac koncze ta dyskusje i powtorze 5 raz ja latarke mam zrobiona przez jednego z uzytkownikow moje zapytanie tyczylo sie latarki dla kolegi z tym ze ja mam convoyc8 barwa taka bursztynowa a kolega chce koniecznie zimna 6000-6500k kolejny raz wam nie bede juz powtarzal :)
Ostatnio zmieniony piątek 04 gru 2015, 18:12 przez Kriss997, łącznie zmieniany 1 raz.
Kriss997
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek 24 sie 2015, 15:25
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kriss997 »

A jedno co zauwazylem ci co chca na prawde pomoc nie odpisuja tu tylko wala na priv od razu :)
Ostatnio zmieniony piątek 04 gru 2015, 18:13 przez Kriss997, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

to chyba nie o przecinki chodzi:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Temat chyba się wyczerpał i teraz już tylko przepychanki zostały. Na razie nie daję zbyt wielu ostrzeżeń, jedno dla pamięci starczy. Ale będę obserwował - koniec z osobistymi wycieczkami grzecznie proszę.
Pozdr.
Pikom
Zablokowany