Sklep z latarkami w Gdyni ma ktoś namiary ?

....nie pasujące gdzie indziej...
Kwazor
Posty: 105
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 06:58
Lokalizacja: REDA

Sklep z latarkami w Gdyni ma ktoś namiary ?

Post autor: Kwazor »

Panowie zwłaszcza ci z Gdyni i rejonów.
Ma ktoś z was informacje o sklepie z latarkami ? Lokalizacja itd..

Temat ciężki bo ma to być latarka dla Babci i kurczę nie wiem co wybrać a warto coś zakupić.
Na baterie AA / AAA ( żadne akumulatory nie wchodzą w grę -- to nie ten poziom dla 80 letniej osoby )
Voit
Posty: 259
Rejestracja: piątek 05 gru 2008, 19:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Voit »

http://www.hurt.com.pl
...Co prawda nie z Gdyni a z Gdańska, ale to dobry sklep i coś dla Babci wybierzesz.
I mogę się założyć, że dla siebie też coś znajdziesz.
Adres: ul. Gen. J. Hallera 132 (wjazd od Chrobrego)
80-416 Gdańsk
Awatar użytkownika
kurdolf
Posty: 659
Rejestracja: czwartek 04 gru 2014, 14:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kurdolf »

Masz też militaria.Pl
Nitecore Tube
Olight i3E 10440
Acebeam H10
X1 3x XP-L 4.2A by GREG
Astrolux Mf02
Astrolux Mf04
Blf GT
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Kwazor, gdybyś chciał brać coś z Baltrade (sklep hurt.com.pl o którym Voit wspominał) to daj znać - zamówię Ci przez moje konto i będziesz miał zniżkę od 10 do 25% (zależy od modelu i producenta) oraz tanią lub darmową wysyłkę ;) Kupuję u nich dużo do firmy i trochę zniżek się uzbierało...

Tylko musiałbyś się zdecydować do piątku jeśli chcesz mieć sprzęt przed Gwiazdką. Lub jechać odebrać osobiście jeśli zamówisz później.

A przy okazji - masz też Decathlon niedaleko Redy ;)
Pozdr.
Pikom
Kwazor
Posty: 105
Rejestracja: niedziela 18 lis 2012, 06:58
Lokalizacja: REDA

Post autor: Kwazor »

Pikom dziękuję za pomoc ale tylko jutro mam wolne a do GDA się wybrać w środku dnia to słabo..

Decathlona można powiedzieć że mam na "rzut granatem". W sumie niezła podpowiedź...
Edit : Do Dekozłomu nie ma co iść ( tzn byłem ) ale latarki ? YYY tak jakieś zabawki były.. ( ito ma być sklep dla aktywnych etc ? Pod namiot porządna latarka to podstawa )

Kupiłem za 70zł GP discovery z diodą CREE 5W ( niby ) zobaczymy jak to świeci 24 tego... 2 paluszki AA wyżera podobno w 1.5h.
ODPOWIEDZ