Czołówka w góry/do trekkingu

Oświetlenie montowane na głowie
Awatar użytkownika
salomon
Posty: 124
Rejestracja: sobota 13 gru 2014, 19:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: salomon »

Nitecore testowane na 3400mAh - subiektywnie oceniając jest dość wydajna, tryb low wystarcza do biegania ale aż się prosi o włączenie wyższego.

Skilhunt jak jest testowany nie znalazłem informacji.
Obrazek z informacjami odnoszącymi się do starszej wersji pokazuję stabilizację dla 18650 2600mAh
http://g03.a.alicdn.com/kf/HTB10u5cHXXX ... XFXXX7.jpg
przypuszczalnie tamte czasy świecenia to na takiej pojemności ogniwa.

Tryby na oficjalnej stronie producenta to "Turbo 860 Lumens, High 400 Lumens, Medium 120 lumens, Low 5 lumens" jest jeden tryb mniej, co kto woli.
http://www.skilhunt.com/product-detail/h02r-headlamp/ <<<Wszystko co pewne jest tutaj.
combayn
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 03 sty 2016, 22:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: combayn »

Wychodząc jeszcze krok dalej - jakie baterie i ładowarkę powinienem kupić ?
Mam w domu baterię znanej chińskiej firmy "Bailong" :D razem z zaawansowaną ładowarką typu: http://www.aliexpress.com/item/1Pcs-EU- ... 86799.html :D

Czy takiej baterii mogę użyć na początek czy lepiej wogóle tego nie wkładać do latarki ? Oryginalne ładowarki/baterie Nitecore są ok?
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Nitecore są ok, ale stosunek cena a jakość nie powala, jak swiatelko ma zabezpieczenie w sterowniku przed nadmiernym rozladowaniem to polecam forumowy sklepik, Kolega Wojtazo.

Ostatnio na topie są ladowarki Litokala 300 i 500, na forum linkowane dość często, jak Ci wystarczy najzwyklejsza to na fasstech jest z okolo 4 USD jednokanałowa na name.

Co do łafowarki z Ali to sprawdź przy jakim napięciu kończy ładowanie, jak poniżej 4.20V to można używać śmialo :mrgreen:
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
sunkist
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek 31 sie 2015, 00:21
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: sunkist »

hoka pisze:Moc oraz producenci mogą podawać wyniki dla różnych ogniw np. jeden podaje dla ogniwa 2400mAh, a drugi dla ogniwa 3400mAh.
z tym to różnie bywa,ale jedno jest pewne , od tych cyfr zależy sprzedaż, więc sam wiesz .
combayn
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 03 sty 2016, 22:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: combayn »

Dzięki jeszcze raz za pomoc, HC30 już do mnie jedzie :)

Pytanie z innej beczki - macie jakiś patent na pojemnik na dodatkowy akumulator zamocowany z tyłu paska ?
Mikołaj
Posty: 42
Rejestracja: sobota 25 sty 2014, 21:10
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Mikołaj »

combayn pisze:Dzięki jeszcze raz za pomoc, HC30 już do mnie jedzie :)

Pytanie z innej beczki - macie jakiś patent na pojemnik na dodatkowy akumulator zamocowany z tyłu paska ?
Pojemnik po tabletkach ACC :-)
combayn
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 03 sty 2016, 22:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: combayn »

Odświeżam temat - dostałem przesyłkę kilka dni temu i pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne. Jakość wykonania super, sprawia naprawdę dobre wrażenie. Jedyny jak na razie minus to pasek na głowę który wydaje mi się mniej wygodny niż w Petzl'u.

W poniedziałek jadę w góry więc będzie okazja przetestować "w walce" :)

Dzięki jeszcze raz za pomoc w wyborze.
ODPOWIEDZ