Podziel się swoim smutkiem 2

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Mój IBM R51 przestał się włączać :cry:
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

niby fajnie wszystko, sprzedałem dwa samochody przez weekend....tylko nie ma co kupić, same złomy po 400+k przebiegu albo rudzielce z austrii :(
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Wszystko zależy za how much $?
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

generalnie szukam passata b5fl 4motion (koniecznie) w klekocie nie z Austrii (nie wiem czym tam sypią drogi,ale żre auta to coś) nie z przebiegiem 300+ (są takie jeszcze, w kwietniu kupiłem z 217kkm).

No i to wszystko do 18-20 tyś żebym się zamknął.

Niestety w tych pieniądzach nie znajdę bardziej sensownego samochodu z dobrym napędem, wszelkie subaryny niestety odpadają.

Jedyne co znalazłem ciekawego to b5 sprzed liftu z benzyną V5 2.3. Silnik bardzo kusi tylko boję się spalania i tego, że benzyna będzie niedługo po 6 zł a to 10l/100km na pewno pali, jak nie 14 przy mojej cięższej nodze. O audi nie ma nawet co marzyć, chyba, że takie 20-letnie :)
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Ehh co wielkie korporacje potrafią zrobić z najprostszymi czynnościami to przechodzi wszelkie pojęcie. Każdy kto ma kartę graficzną nvidia pewnie zna program geforce experience. Taki wielki zamulony kombajn do wszystkiego, który po za marnowaniem zasobów nie robi nic, no ale w łatwy sposób aktualizuje sterownik karty. No, sam też się aktualizuje. Dzisiaj kazał mi się zalogować przez gogla lub innego fejsbuka, bo bez tego ani rusz, nie można zrobić nic! No to dziada odinstalowałem, bo tym razem to już przegli pałe. A jak wygląda ręczne pobieranie sterownika? No normalnie, po ręcznym wybraniu rodziny kart, serii, systemu, języka oraz numeru buta (bo oczywiście auto-wykrywanie nigdy nie działa), trzeba pobrać aż 370MB "sterownika" (po rozpakowaniu 970MB!). No i oczywiście przełączyć na instalację niestandardową, żeby odhaczyć ten cały geforce experience który wciskają na siłę i każą niepotrzebnie pobierać. Okno instalatora przez cały czas miga w pasku zadań, jakoby miało jakiś ważny komunikat niecierpiący zwłoki - oczywiście wyświetla reklamy i za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę. Mija 10 minut, dysk mieli, ekran miga, w międzyczasie zawiesza się jakiś windowsowy menedżer pulpitu, a na końcu antywirus ubija setup.exe i jedziemy od nowa. Wszystkie członki opadają. Czas najwyższy poszukać jakichś alternatywnych sterowników, kiedyś takich używałem i działały bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

No niestety nvidia nie ma konkurencji w dziedzinie najmocniejszych kart graficznych. Miejmy nadzieję, że AMD wkrótce pokaże coś sensownego. Mam chyba jeszcze jakąś starą wersję sterowników i tego dziwnego programu, więc nie trzeba się logować. Nie będę tego aktualizował dopóki wszystko działa poprawnie.
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

kupilem mankera t01, swiecił i było ok ale tylko na AA bo nie miałem aku 14500, później jak już zdobyłem i ładowarke i aku to się okazało że nie działa jak powinna więc napisałem do fasttecha. 20 września. Napisali mi żebym nagrał im filmik bo tego wymagają więc chciałem byc ok zorganizowałem miernik i nagrałęm filmik z duzym opóżnieniem, a oni mi teraz takiego maila piszą dziady

As checked, this items ordered are beyond 6 months warranty, we do not liable for it anymore.
You can refer this link to get more information about warranty from our company: http://support.fasttech.c...roduct-warranty


tzn że co ?? ze gwarancja tylko 6 msc i spadaj ??
pierwszego maila napisałem do nich w okresie 6 msc,tj 20 wrzesnia. później nie mogłem napisać nagrać filmu bo nie miałem miernika i wysłałęm to 2 miesiące później więc mogą mnie olać ??
Jak nie urok to sraczka ;/
Ostatnio zmieniony poniedziałek 12 gru 2016, 20:49 przez _Shadow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

Oni mają głęboko nasze unijne przepisy i terminy, i mogą sobie ustalić warunki gwarancji takie jakie chcą.
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

To jest tzw. ryzyko wpisane w niższą cenę.
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

akurat tego modelu w tamtym czasie nie sprzedawał żaden sklep, i z tego co ostatnio szukałem to żaden Polski nie sprzedaje. Zostawało kupowanie tylko z chin, napisałem bezpośrednio do mankera, zobaczymy, może chociaż sam driver podeślą.
missieek
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 28 lip 2009, 21:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: missieek »

Fluxor pisze:Mój IBM R51 przestał się włączać :cry:
A to przypadkiem nie bateryjka od Biosu? Taka w rozmiarze 2032 albo 2016.

Podobnie miałem w moim ulubionym T41.
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Kupiłem ładowarkę 2xUSB. Nie da rady jej wetknąć w żaden kontakt. Nie wiem czym się kierowałem przy wyborze.
Marcin S.
Posty: 435
Rejestracja: piątek 12 wrz 2008, 10:11

Post autor: Marcin S. »

Musisz znaleźć stary radziecki przedłużacz bez bolca ochronnego :) Może komuś się na strychu wala...

Pzdr.
M.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

pier pisze:Kupiłem ładowarkę 2xUSB. Nie da rady jej wetknąć w żaden kontakt. Nie wiem czym się kierowałem przy wyborze.
Oj, jaki problem zrób sobie adapter, kup "żeńską" wtyczkę obetnij kołnierz, do niej podłącz normalną wtyczkę na kilkunasto-centymetrowym przewodzie i masz za grosze po problemie.

PS Rozumiem, że bolce są za krótkie i nie sięgają styków w gniazdach? Jeżeli tak to
rozwiązanie jak wyżej.


PS2 Coś jak na foto niżej, wystarczy upitolić tylko ładnie kołnierz w tym gnieździe płaskim i masz elegancki adapter:

Obrazek

można dać jeszcze jakąś ładniejszą "dizajnerską" wtyczkę oraz gniazdo, wszystko w bieli i będzie wyglądać jak z kompletu np. takie:

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Dwa dni już szukam lutownicy, nie mogę sobie przypomnieć, gdzie ją wcisnąłem w trakcie remontu...

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
ODPOWIEDZ